Wiki IndexShow:All | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z

 Emlak Bölge Temsilcimizden Başarı Hikayesi  İlkon Eğitim Sistemine Hoşgeldiniz  Eğitimler Soru Cevap
 2 yıl giriş yapan kişi için, o bölgede açılan ilk temsilcilik ise ne kadar indirim yapılır ?  21 Günlük eğitim programı  Aday ile dialog kurulurken dikkat edilmesi gerekenler
 Adaylar franchise anlaşmasına nasıl ulaşabilirler ?  Adayın faydaya odaklanmasının sağlanması  Aktif olmayan bir ilan arandığında ne yapılır ?
 Alt kullanici acmanin faydalari  Alt kullanıcı nasıl eklenir ?  Alıcı Görüşmesinde yönlendirme püf noktası
 Alıcı adayı benim ilanımla ilgili bana atanmış.Nasıl bir yol izlemeliyim?  Alıcı adayına nasıl atama yapacağım ?  Alıcı adayını hangi bölge temsilcisine atayacağım ?
 Alıcının sitesini unuttuğu ve aradığı ilana nasıl ulaşılabilir ?  Anlaşmaların kullanımı  Aramalar hangi sıklıkla yapılır ?
 Aramalara ne zaman ara verilir  Aramalarda Öncelik Sırası  Araçların tanıtımı
 Arşivlenmiş ilanlar  Asistan kullanımı ne anlama gelmektedir ?  Atayamadığınız emlak müşterisinde ne yapmalıyız ?
 Avukata Hukuk destek hattından sorulan sorulara nasıl ulaşabilirim ?  Aylık anlaşma ile girenler yılda en az ne kadar öderler ?  Aylık giriş yapan kişiye önerilen teklifler
 Aylık giriş ücreti nasıl gönderilir ?  Aylık girişte temsilcilere giden kit  Banka şubesi eşleştirmesi
 Bankada kim ile görüşülür ?  Bayilik ücretiniz nedir?  Başlangıç satış kiti veriyor musunuz?
 Ben neden müşteri arayıp telefonlarını size teslim edeyim ki ben bulduktan sonra zaten ararım sizin bana artınız ne oluyor bu işte ?  Benim bilgilerime nereden ulaştınız ?  Benzersiz Satış teklifi şartları
 Benzersiz satış garantisi  Benzersiz teklif nedir ?  Bir numarayız , En iyi biziz denilmesi hatalıdır
 Biz sizi arayalım.  Blog kullanımı  Bölgede temsilcimiz yoksa nasıl yanıt verilir ?
 Bölgeleri hatalı temsilcide ne yapılmalıdır ?  Bölgemde kaç temsilci olabilir,rekabet olur mu,başka bölgede iş yapabilir miyim?  Bölgemdeki müşteriler bilgilendirme emaili ne işe yarar ?
 Bölgesine göre temsilci bilgilerine/ofis telefonlarına nasıl ulaşabilirim ?  CV sini doldurmak istemeyen temsilcide ne yapılır  Callcenter Agent makinasında kurulu programlar
 Gelen Aramalar  Canlı Destek  Canlı destek Program kurulumu
 Canlı destek bilgisayardaki program çalışmadığında ne yapılır ?  Canlı destek hattı hazır görüşme metinleri  Canlı destek hattını ortalama mesai saatleri içinde kaç call gelir ?
 Canlı destek üzerinden görüştüğüm kişilerin kontak bilgisine nasıl ulaşabilirim ?  Cayma Akçesi alırken neler dikkat edilmelidir?  Danışmalara bölgeleri nasıl tayin ediyorsunuz?
 Dedike agent dışındaki kişilerin yanıtlandırmasının kontrolü  Destek talebi asistanlara nasıl bildirilmektedir ?  Dev Gibi Yürü Çılgın gibi Sat Kitabı Nedir ?
 Devlet memuru olarak hizmet veriyorum. Aynı anda temsilci olarak görev alabilir miyim?  Direktör Adayları  Direktör adayları ile kimin görüşmesi için randevu alınır?
 Direktör destek  Direktör email adreslerine nasıl ulaşabilirim ?  Direktör ilanı verilen siteler
 Direktör ile görüşmek istemeyen temsilci adaylarında ne yapılır ?  Direktör ile özel olarak görüşmek istiyorum ne yapmalıyım ?  Direktör randevusu nasıl alınır ?
 Direktör temsilci adayına nasıl sunum yapabilirim ?  Direktöre aday yönlendirmenin püf noktası  Direktörler görüşme yaptıktan sonra hangi formu doldururlar?
 Direktörler çağrı merkezi görüşmelerini dinlemek için  Direktörler ödeme almak için ne yapmalıdır?  Direktörlerin tümünü nasıl görüntülüyebilirim ?
 Direktörlerle hangi anlaşma yapılır?  Direktörlerle nasıl bir anlaşma yapılmaktadır?  Ekran görüntüsü alınması
 Eksik CV girişinde ne yapılır ?  Email Alımı  Email adresi seçimi
 Email giriş linki  Email listesinden kişilerin çıkartılması için arama  Emlak Alıcısı Görüşmeler
 Emlak Alıcısını atama yaparken neye dikkat etmeliyim ?  Emlak Bölge Temsilcileri nasıl müşteri bulur ve müşteri desteği kullanırlar?  Emlak Müşterisi Kayıt Ederken Dikkat Edilmesi gerekenler
 Emlak Müşterisi Soruları  Emlak Sahibi Arandığında  Emlak bölge temsilcinin klasik çalışandan ne farkı vardır ?
 Emlak bölge temsilcisi listesine nasıl ulaşabilirim ?  Emlak firmasıyım sadece eğitimlere girmek istiyorum ne yapmalıyım ?  Emlak işini nasıl öğreneceğim,sertifika alacak mıyım,ekstra ücret ödemem gerekiyor mu ?
 Emlak işini yapmak için hangi vasıflara sahip olmalıyım,ikinci iş olarak yapabilir miyim ? Eşimle ,arkadaşımla ortak çalışabilir miyim?  Emlak işininin bana ne maliyeti olur ?  Emlak müşteri bilgilerinin temsilcilerle paylaşılması
 Emlak ofisi açmak için hangi belgeler gerekiyor ?  Emlak ofisinde tanıtım yapmanın zararı nedir ?  Emlak satıcısı soruları
 Emlak satışından sonra faturalandırma nasıl yapılır ?  Emlakçı ile çalışmak istemeyen adayların dönüşümü  Emlakçı neden emlağın içinde çalışmalıdır ?
 Emlakçı olan franchise aramalarında neye odaklanmalıyız?  Emlakçılar ne kadar gelir elde ederler?  Emlakçılar neden bir asistan kullanmalıdır ?
 Emlakçılar neden İLKON'a katılmalıdır ?  Emlakçılara ana verdiğimiz özellik nedir ?  Emlakçıların aranması
 Emlakçıların sisteme katılmasında ne avantaj vardır ?  Emlakçılık ile ilgili sorularda ne yapmalıyım ?  Emlakçının gün içinde ofisinde oturması gerekmez mi ?
 En son katılan temsilcilerin bulunması  En çok direktörlerin kullandığı sayfalar nedir  Eski temsilci müşterilerinden ne yapılır ?
 Etkinlik sayfası  Eğitim sonunda geçerli kabul edilebilen sertifika verebiliyormu ?  Eğitim takvimini temsilciler nasıl kullanabilirler ?
 Facebook reklamımız kaç kişiye ulaşıyor ?  Facebook telefon defterine ulaşılması  Facebook
 Facebookta Resim yayınlanırken dikkat edilmesi gerekenler  Facebookta en fazla kaç kişi eklenebilir?  Facebookta kimleri eklemeliyim ?
 Faturalandırma ve vergi işlemleri nasıl oluyor ?  Forum  Franchise Aday Soruları
 Franchise Adaylarına sunum yaparken nerden başlamalıyım ?  Franchise Destek  Franchise Destek sorumlusu seminer için nasıl koordinasyon yapar ?
 Franchise Destek  Dış Aramalar  Franchise Dış Aramalarının Amacı Nedir ?
 Franchise Dış arama agent performansı  Franchise Dış aramasında dikkat edilen noktalar  Franchise Hedef kitlemiz kimlerdir
 Franchise Memnuniyet kontrolü  Franchise Satış Kiti  Franchise aday aramaları
 Temsilcimiz olan kişilere motive aday kargosu gönderilir mi ?  Franchise anlaşması kaç kopya yapılır ?  Franchise anlaşmasının imzalanıp merkeze gönderilmesi
 Franchise aramalarını yapacağım sayfaya nasıl ulaşacağım  Franchise destek sorumlusu görevleri nedir ?  Franchise memnuniyeti anketi yapılması
 Franchise Ücretlendirme  Franchise ücretleri nasıl taksitlendiriliyor ?  Franchise İşlemleri
 Franchiselar ne kadar kazanır,İLKON'un bu işten kazancı nedir??  Gelen Mesajlara nasıl ulaşır ve atamasını yaparım  Genel Merkeze düşen atamalarda ne yapmalıyım ?
 Genel bilgi almak isteyen alıcı  Geri dönen kargolarda ne yapmalıyım ?  Geri dönüş yapılmadığını belirten müşteride ne yapılır ?
 Geç saatte gelen aramalar  Giden motive aday kargoları hangi kısma işlenir?  Gider pusulası işlemleri nedir ?
 Giriş çıkış işleminin yapılması  Giriş ücreti olarak lanse edilmemektedir.  Görüşmelerin kayıtlarını nasıl açmalıyım ?
 Gönderimi  Görüşme sırasında dikkat edilenler  Görüşmede adayın kendisini anlatması için sorulan sorular
 Görüşmelerde adaylar nasıl motive edilir ?  Görüşülen müşterilerde yapılması gereken 3 ana işlem nedir ?  Hangi bölge temsilcisi ilgileniyor nasıl öğrenebilirim ?
 Hangi görüşme kayıtlarını OEO ya mutlaka girmeliyim  Hangi günler seminerler düzenlenmektedir ?  Hangi temsilciler aranacaktır ?
 Hangi zaman dilimlerinde yapılmalıdır ?  Hatalı bölge ataması  Hatalı müşteri bilgilendirme
 Hatalı temsilci resimleri  Havuzda neden eski adaylar bulunuyor ?  Havuzdaki müşteriler ne şekilde oluşuyor ?
 Kargo ulaştıktan sonra ne yapılmalıdır?  Kartivizit resim kalitesi nasıl olmalıdır =  Kartvizitlerim ne zaman ulaşacak ?
 Kazandıktan sonra ödemek istiyorum sorusunun yanıtlanması  Kaç Tür Müşteri Tipi Bulunmaktadır ?  Kaç parça halinde kit gönderimi yapılır ?
 Kiti toplu olarak temsilciler almak isterlerse hangi fiyatlar uygulanır?  Komisyon oranınız nedir ?  Kontak bilgisine ulaşamadığım kişilerde ne yapmalıyım ?
 Temsilci Oryantasyon Kontrol Listesi  Koçluk hizmeti nedir ?  Kredi olmayan temsilcilerde ne yapılır ?
 Küçük bir yerde 100.000 nüfuslu 4 - 5 temsilci olursa kazanç düşüklüğü olmaz mı?  Kırsalda bulunan temsilciler emlak müşteri randevularını nerede gerçekleştirir ?  Lisans olmadan emlak satışı yapabilir miyim ?
 Malsahibinin motivasyonun öğrenilmesi  Manuel müşteri atamada nasıl karar verilir ?  Memnuniyetimi nereden nasıl bildireceğim ?
 Merak nasıl uyandırılır ?  Merkeze yapılan atamalar  Meslek kısmının kullanımı
 Minimum işlem ücreti ödemesi nedir ?  Mobil emlakçılar müşterileri için hangi araçları kullanarak portföy tanıtımını sahada yaparlar ?  Mobil Çalışma soruları
 Mortgage iş ortağı  Motive aday kargosu gönderimi  Muhasebeye motive temsilci adayı bilgisi aktarılması
 Müşteri Atamaları  Müşteri Desteği Nedir ?  Müşteri Desteği talebi nasıl verilir ?
 Müşteri Desteği  Müşteri aday kaydının açılması  Müşteri atamasını temsilciler hangi kanallardan isteyebilirler ?
 Müşteri bulma konusunda danışmana düşen görevler var mı?  Müşteri desteği ile randevu talebini kabul eden malsahibi  Müşteri desteği kontürlerinin sıfırlanması
 Müşteri desteği test işlemi  Müşteri desteği verirken odaklanılan fayda  Müşteri desteği veriyor musunuz?
 Müşteri desteğinde sayı sınırı var mıdır ?  Müşteri desteğinde yapılan klasik hata  Müşteri desteğinin kotası buluyor mu ?
 Müşteri desteğinin temsilcisinin temsilciye artısı nedir?  Müşteri ile nasıl iletişim kurulabiliyor ?  Müşteri portöyünün oluşturulması için temsilci ile pratik yapılması
 İlan numarasını hatırlamayan müşterilerde ne yapılır ?  Müşteriler hangi emlakçılara para ödemek istemezler ?  Müşterilerin görüşmelerden sonra atanması neden önemlidir ?
 Müşteriyi Kime Atamalıyım ?  Müşteriyi tamamen siz mi buluyorsunuz? Yoksa bunda bizim yapmamız gereken birşey var mı?  Ne kadar sermaye gerekmektedir ? Daha çok kazanmak için ne yapmalıyım?
 Ne zaman seminerler yapılmaktadır ?  Neden diğer franchiselar gibi temsilcilere fiziksel ofis vermiyorsunuz  Neden facebook üzerinden reklam yapılır
 Neden "ilkon" yalnız kullanılıyor?  Neden renkler kırmızı beyaz?  Neden tüm temsilci adaylarına posta adresleri sorulur ?
 Nerelerde seminer reklamı verilir ?  Niçin sorusunun sorulması  Temsilci Resim
 OEO nedir ?  OEO kullanımı  Ofis açan temsilciler vergi numarası almak zorunda mıdır?
 Ofis açmadan emlak işlemlerindeki toplantı ve sonuçlandırma işlemlerimde nereyi kullanacağım?  Ofis açılması için ana zorunluluk nedir?  Ofis kurmak isteyen temsilci extra ücret öder mi ?
 Ofis nerede sorusuna temsilciler hangi yanıt vermektedir ?  Ofis olarak nereleri temsilci kullanabilir ?  Ofisiniz nerede sorusuna nasıl yanıt verilir ?
 Ofisli çalışmanın dezavantajı nedir ?  Okundu Emaili sonrası yapılan görüşmeler  Okundu uyarı ile yapılan görüşmeler
 Oryantasyon görüşmesinin yapılması  Pasif ilan nedir ? Bu ilandan arayan alıcıda ne yapılmalıdır ?  Randevu alınması
 Randevu nasıl alınır ?  Raporlama  Reklam Afişlerinin standartlarına nasıl ulaşabilirim ?
 Reklam sms mesajları  Sadece 100TL ödeyerek sisteme giriş yapan kişiler neler elde ediyorlar?  Satıcı Müşteri Ataması
 Satış süreci adımları nelerdir ?  Seminer Aramaları  Seminer adresimiz
 Seminer hatırlatma aramalarının yapılması  Seminer katılım bilgisi verilmesi  Seminer katılımı
 Seminer kaydının alınması  Seminer öncesi sunum yapılması  Seminere adayların kayıt edilmesi
 Seminere katılmak isteyenlerde nasıl kayıt yapılır ?  Seminere kayıt yaptırmak isteyen kişiler nereyi kullanabilir ?  Seminere mesafeden dolayı katılamayan kişilere ne yapılır ?
 Seminere ön kayıt yaptırılması  Seminerler nerede gerçekleştirilmektedir ?  Seminerler sayfası
 Eğitim toplantıları  Seminerler  Seminerlerde ücret alınmakta mıdır ?
 Seminerleri kimler veriyor ?  Sermaye yatırmadan giriş yapmak isteyen adaylara verilen yanıt  Sertifika alınması zorunlu mudur ?
 Sertifikanın geçerliliği  Ses kayıtlarının alınması  Sitede görülen bir emlak hakkında bilgi almak için
 Sms listesinden çıkmak isteyen kişiler  Sıradan Emlakçıların ana sorunu nedir ?  Sıradan emlakçının asistanı ile İLKON asistanı arasındaki fark nedir ?
 Takip edilmesi gereken adaylar  Tatilde olan temsilciler için notların alınması  Tek bir ay için anlaşma yapabiliyor muyuz?
 Telefon bilgisini vermeyen kişinin OEO kaydını açılır mı ?  Temsilci Adaylarının Bilgilerini alırken nelere dikkat edeceğim ?  Temsilci CV'si eksik olduğunda çağrı merkezi ne yapmalıdır ?
 Temsilci Dış Aramaları Örneği  Eğitim giriş eğitimi  Temsilci Listesine nasıl ulaşabilirim ?
 Temsilci Sertifikasını ne zaman alır?  Temsilci Soruları  Temsilci adayları bilgilerini alırken dikkat edilmesi gerekenler
 Temsilci adaylarını görüştükten sonra ne yapmalıyım ?  Temsilci adayının sistemde kimin ile görüşmesi gerekiyor ?  Temsilci bilgilerini nasıl düzenleyebilirim ?
 Temsilci bölgesi kontrol edilmesi  Temsilci bölgesinde tek olma talebini belirtirse  Temsilci direktöre ulaşamadığında ne yapılır ?
 Temsilci foruma nasıl üye olur ?  Temsilci iletişim bilgilerine nasıl ulaşabilirim ?  Temsilci komisyonlarını nasıl tahsil eder ?
 Temsilci listesine nasıl ulaşabilirim ?  Temsilci müşteri desteği aldıktan sonra ne yapmalıdır ?  Temsilci ofis açabilir ve İLKON markasını kullanabilir mi?
 Websayfası hazırlanması  Temsilci tarafından müşteri desteğinin takibinin yapılması  Temsilci ve direktör arasındaki bağ nedir ?
 Temsilci yeniden başvurularında ne yapmalıyım ?  Temsilci Ödevlerini nasıl görüntüleyebilirim ?  Temsilci Önerileri
 Temsilci ödevlerini nasıl görüntüleyebilirim ?  Temsilci ücretleri fiyatlandırma nasıl anlatacağım ?  Temsilci şikayetlerini nereden bildirilir ?
 Temsilciler Callcenter agentlarını nereden görür ?  Temsilciler callcenter agentları ile nasıl iletişim kurabilirler ?  Temsilciler ne kadar başarılı olabiliyor ?
 Temsilciler neden mobil olarak çalışmaktadır ?  Temsilciler neden serbest meslek belgesi almalıdır ?  Temsilciler ortak iş yapmak istediklerinde hangi anlaşma kullanılır ?
 Temsilciler sorularının yanıtlarını hızlı bir şekilde nasıl bulabilirler ?  Temsilciler çalışmalarını nereden bildirecek ?  Temsilciler ödülleri nereden bildirir ?
 Temsilcilere verilen ofis ofis desteği nedir?  Temsilcilere yeni bölge kayıt edilmesi  Temsilcileri gün içinde nasıl çalışır,kimden destek alır ve müşterilerle nerede görüşürler?
 Temsilcilerin düzenli kontrol edilmesi  Temsilcilerin sorunların ne yapmalıyım ?  Temsilcilik ücreti nedir ?
 Temsilcilik ücretlerindeki indirimler  Temsilcilik İşlemleri ile İlgili firma Avukatına nasıl ulaşabilirim ?  Temsilcimiz olmayan kişinin ilanları sistemde yayınladığında ne yapmalıyım ?
 Temsilcinin aldığı hizmetlerin listesi  Temsilcinin sorunu anlaşılmadığında ne yapılır ?  Temsilciye bölgelerin atanması
 Temsilciye bırakılan mesajlar  Temsilciye ulaşılamaması durumunda  Temsilciye müşteri desteği sisteminin tanıtılması
 Temsilciye telefon ile ulaşılamaması durumunda ne yapılır ?  Toplantıların koordine edilmesi  Tüm agentlar performans
 Tüm asistan performansları  Tüm eğitim linklerine nasıl ulaşabilirim ?  Tüm temsilcilerin listesine nasıl ulaşabilirim ?
 Varolan franchise ücretleri dışında gelen tekliflerde ne yapılır ?  Vergilendirme işlemleri nasıl yapılır ?  Yeni direktörler nasıl sistemi öğrenir ?
 Yeni müşteri temsilcisi (agent) işlemleri  Yeni müşteri temsilcisi tanımlanması  Yeni temsilci sisteme nasıl eklerim ?
 Yönetim Paneli temsilci tanımlama  Yönetim panelinden kontrol listesine giriş  Yönetime ulaşılması
 Yıllık sözleşme feshi  Aylık giriş yaptığında kiti ayrıca satın alabiliyor mu?  Bu işi yapabilmek için serbest meslek belgesi mi gerekiyor?
 Çağrı Merkezi Sayfaları  Çağrı Merkezi Ana Sayfa  Çağrı Merkezi görüşmeleri
 Çağrı kayıt işlemi  Çağrı merkezi facebooku neden kullanır  Çağrı merkezi performans
 Çağrımerkezi temsilcilere hangi konularda destek olabilir ?  Çeşitli  Ödevlerle ilgili sorulara ulaşılması
 Önce sisteme girip sonra ödeme yapabilir miyim ?  Örnek Direktör İlanları  Örnek Franchise Aday Dış Görüşmesi
 Örnek Franchise Gelen Araması  Örnek sertifika  Örnek telefon bırakan kişiye geri dönüş yapılması
 Örnek temsilci kontrol görüşmesi  Özel Kit  Özel kit gönderimi hakkında temsilci bilgilendirme
 Ücret ödemeden üye olabilir miyim ?  Ücretin her adaya söylenmesi gerekir mi?  Üye olmayan kişilere emlak eğitimleri veriliyor mu ?
 Malsahibine verilen pazarlama hizmetleri nelerdir ?  İLKON, emlak işindeki hangi problemi çözüyor ?  İLKON nedir sorusunun yanıtlanması
 İLKON sistemine katılmak için kiminle görüşmeliyim ? Daha detaylı bilgi nasıl alabilirim ?  İLKON'u kullanmayan Emlakçılar için asistan maliyeti nedir ?  İLKON'un sistemi nedir?
 İlan başvuruları  İlan üzerinde temsilci bilgisi bulunmadığında hangi işlem yapılır ?  İlana göre atamaların yapılması
 İlandan arayan müşterilerin atanmasında temsilci seçimi  İlk girişte kullanıcı adı ve şifrenin verilmesi  İş Ortakları iletişim bilgilerine nasıl ulaşabilirim ?
 İş ortakları  İşlem ücreti nedir?  İşlem ücreti ödemesi
 Şahıs şirketi kuruyorum içinde ilkon geçebilir mi ?  Şampiyonlar tahtası ne işe yarıyor ?  Şikayetler
 %100 iş modeli nedir ?  Aday başvuru sonrası nasıl bilgilendirilmektedir ?  Aday başvuru sonrasında nasıl takip edilmektedir ?
 Aday görüşmelerini iş ortağımız olan bankada yapabilir miyim ?  Aday takipten dolayı hangi ücret ödenmektedir ?  Aday yaratma iş kuralları nedir ?
 Aday yaratma primi  Aday yönlendirilmesi  Aday yönlendirmelerinde takım çalışması
 Adaylara SMS pazarlaması yapılması  Adaylarıma nasıl toplu mesaj gönderebilirim ?  Adaylarımı nasıl bildirmeliyim ?
 Adayın direktörünü hatırlamaması durumunda  Adayın hesabından tüm yıl peşin mi düşecek yoksa adaydan her ay çekilecek mi?  Alt franchise alan ( Sub Franchisee) :
 Aylık %100 Kazanç  Aylık ücretleri ödeyenler hangi extra ücretleri öder?  Aylık işlem modeli temsilci geçiş işlemleri
 Aylık model ne zaman kullanılmalıdır  Aylık modelde giren kişiler koçluk verilirken  Aylık modeller kredi kartına taksitlendirilebilir mi ?
 Aylık paket satış kiti  Aylık paketten giren temsilcilerde neler dikkat etmek gerekir?  Aylık sistemden peşine geçişte direktör ne kazanır ?
 Aylık Ödeme  Banka İLKON işbirliği anlaşması  Bankacılık Masrafları
 Banner kullanımı  Başvuru Sonrasında Adaya Hangi Süreçten Geçer ?  Uzman TV Franchise Eğitimleri
 Benzer ücretlendirmeye sahip iş modelleri  Benzersiz teklif nerede duyurulur ?  Benzersiz teklifin her yerde yayınlanması
 Benzersiz tekliften kimler yararlanabilir ?  Benzersiz Özelliğimiz  Bildirmeyi unuttuğum aday sisteme giriş yaptığında ne olur ödeme alır mıyım?
 Bilgilendirme Emaili Gönderilmesi  Bilgilendirme Kahvaltıları  Bir günlük seminer planı
 Bir yıllık peşin ödeme ile arasında ne fark vardır ?  Birebir görüşme davet yazısı  Bölge Franchise alan (Area Franchisee):
 Büyük bir seminer organizasyonu nasıl düzenlenebilir?  Devletin mobil çalışmaya bakış açısı nedir?  Franchising tanımı
 Direktör Görüşme Kazançlarının Analizi  Direktör Pazarlama Araçları  Direktör adayları havuza bırakınca yada silince ne olur?
 Direktör ana sayfasına giriş  Direktör daha fazla kazanmak için ne yapmalıdır  Direktör için en karlı ücretlendirme modeli var mıdır?
 Direktör kampanyaları  Direktör neye göre toplantı mekanı seçer ?  Direktör olarak kazandığım ücretleri nasıl görüntüleyebilirim
 Direktör performansları nasıl değerlendirilir  Direktör sayfasına nasıl ulaşabilirim ?  Direktör sistemdeki adayların görüşme ücretlerini alır mı ?
 Direktör toplantılarının düzenlenmesi  Direktör Ödemeleri  Direktör Ödemelerinde takım çalışması
 Direktör ödeme sisteminde neye dikkat edilmektedir  Direktör ödemeleri hangi dönemlerde yapılır ?  Direktör ödemeleri
 Direktör ödemelerinde dikkat edilenler  Direktör ödemeleri hangi sıklıkta yapılır  Direktör ödülleri
 Direktöre destekleme amacı ile extra ödeme yapılmakta mıdır?  Direktöre ilk ödeme  Direktöre toplantısında nasıl destek olunmaktadır?
 Direktörler Arası Paylaşım Oranı  En çok kullanılan direktör linkleri  Direktörler kendi asistanları aday yaratma sürecinde nasıl kullanırlar ?
 Direktörler neden asistan kullanmalıdır ?  Direktörler ortak olarak nasıl çalışabilir?  Direktörler tarafından düzenlenen toplantılar
 Direktörlere Asistan Desteğinin Sağlanması  Direktörlerin adayları davet etmesi  Direktörlerin alt kullanıcıları görüşme yaptığında nasıl değerlendirilir?
 Direktörlerin havuzu kullanması  Direktörlerin sektördeki rakibi kimdir ve kime göre konum almalıdır ?  Direktörlerin siteden yaratılan adaylarla desteklenmesi
 Direktörlerin sorması gereken 3 ana soru  Direktörlerin sorumluluğu nedir?  Direktörlerin şehir ziyaretleri
 Direktörlük ve koçluk arasındaki ilişki  Direktörlüğe giriş  Direktörün tarafsızlığı nasıl sağlanır?
 Diğer Direktörlerin listesine nasıl ulaşabilirim ?  Diğer Şirketlerden Geçişler  Diğer şehirlerdeki turlar nasıl nerede yayınlanır ?
 Doğru adayların seçilmesi  Direktörlere nasıl adaylar yönlendirilmektedir ?  Emlak Sektörüne Giriş
 Emlak franchise rekabet tablosu  Emlak işinden kazanılan ücretler  Emlak ofisi açma ve işletme maliyeti nedir
 Emlak ofislerinin kullanılmadığının gösterilmesi  Emlak ofislerinin masrafları  Emlakçı Listeleri
 Emlakçılara tanıtım yapılması  Emlakçılara tanıtım yapılması  En çok kazanan direktör olmak için ne yapmalıyım
 En çok kullanılan direktör sayfası hangisidir ?  Extra Ödemeler  Eğitim Filmi
 Eğitim kaynakları  Facebook Görüşmeleri  Facebook üzerinden ön görüşmelerin yapılması
 Farklı performanstaki direktörlere nasıl ödeme yapılmaktadır  Franchising Türleri nelerdir?  Franchise alan (Franchisee ): kimdir ?
 Franchise danışmanları  Franchise giriş bedeli (Royalty):  Franchise kullanım bedeli (Franchise Fee) :
 Franchise satış kitinin toplantıda tanıtımı  Franchise sunum dosyaları  Franchise veren (Franchisor, Franchiser): kimdir?
 Franchise Ücretleri  Franchising nedir ?  Fuar/Seminer alanı görüşmeleri
 Garantörlük işlemlerinden ödemeler  Gazete Reklamları  Genel merkez seminerleri
 Geçmişte belirttiğim adayın bana nasıl artısı olur?  Görüşme Süreci  Görüşmelerin kayıt edilmesi
 Görüşmelerde sık yapılan hatalar  Görüşmelerim olumsuzda olsa bildirmeli miyim  Görüşmelerimi bildirmediğim zaman ödeme alabilir miyim
 Haftalık koçluk toplantısının düzenlenmesi  Kafe Toplantıları  Hangi tür görüşmeler kabul edilmektedir?
 Hatalı yönlendirilmiş adaylarda ne yapmalıyım ?  Hedef Kitlemiz ile ücretlendirme arasındaki ilişki  Hedef Kitlesi kimdir ?
 Herkes aylık giriş yapmak istemez mi ?  Home based Franchise Nedir  Home based Franchise modelindeki Türkiye'deki firmalar?
 Kafe Adres Tarifinin yapılması  Kafe ile anlaşırken dikkat edilmesi gerekenler  Direktör ödeme sistemi nasıl çalışır?
 Katılım bazlı ücretlendirme neden adildir  Katılım ile ilgili gönderilen email  Katılıma göre ücretlendirme nedir?
 Katılıma göre ücretlendirme örneği  Katılıma göre ücretlendirmenin performansa göre ücrendirmeye göre farkıları nedir  Kazanç elde etmem için kaç kişi ile görüşmeliyim ?
 Kaç tür franchise modeli vardır  Kendi bulduğum adayı da direktörle mi görüştüreceğim?  Kimlere uygun değildir?
 Klasik Emlak ofisi işletmenin aylık gideri nedir ?  Klasik franchise açmanın maliyeti nedir ?  Görüşme bildirimi ne zaman yapılır ?
 Ne zaman sınırsız ödeme devreye girer?  Neden direktörlere sınırsız görüşme ödemesi yapılmaktadır?  Maksimum geliri en kısa sürede elde etmek için ne yapmalıyım?
 Direktörün koç olarak görevi nedir ?  Koçlar temsilcilerle nasıl iletişim kurarlar ?  Koçluk Programı
 Koçluk Yol Haritası  Kredi Kartı işlemleri  Kredi Kartı taksitlendirme
 Kredi Kartı İşlemlerinde Temsilciden Alınan Bilgiler  Kredi kartı işlemleri yapılırken dikkat edilenler  Yıllık temsilcilik verilmesi için neye odaklanılır ?
 Mail order formu  Temsilci adayı yaratma maliyeti nedir?  Malsahiplerini emlak ofisinde ağırlamak gerekmez mi ? Ne zaman malsahipleri emlak ofisine gelirler ?
 Master Franchise Nedir ?  Basında İLKON Tanıtımı  Merkez ile direktör ilişkisi nasıl kurulmaktadır?
 Merkez toplantıları ile direktör toplantıları arasında ne fark bulunmaktadır?  Mobil Emlakçıklık konseptindeki vizyon  Motivasyonel emlak haberi
 Muhasebe ile koordinasyon  Mülakat teknikleri adayların tarafından  Neden Direktörlere erken ödeme yapılıyor?
 Neden bulunduğum şehir dışında direktörlük yapmalıyım ?  Neden direktörlere ödemeler temsilcilik işlemi gerçekleşmeden yapılmaktadır  Neden görüşme başına ödeme yapılmaktadır
 Neden her adayı değerlendirmeliyiz?  Uzun süreli temsilcilik verdiğimde extra ne kadar kazanırım ?  Yıllık temsilcilik verilmesinde verilen bonus nedir?
 Nüfus Yoğunlukları  Ofis - Tabela Odaklı Franchise İş Modelleri  Ofis kullanımı sağlayan direktörler için destek
 Ofisi hangi tür emlakçılar kullanır  Ofisinizi katlayıp çantanıza koyun  Ofisli emlakçılarda %50 %72 ve %100 sistemleride ofislerinden nasıl hizmet alıyorlar?
 Ofiste bir broker altında çalışan satıcılar nasıl hissederler ?  Online görüşmeler  Online sunum videosu
 Ortak işlemlerden diğer direktörlerin nasıl haberi olmaktadır ?  Ortak Çalışma  Ortak çalışmanın direktörlere faydası nedir ?
 Peşin girişlerden farkları nelerdir?  Peşin Ödeme  Peşin ödeme ile giriş yapmak isteyen adayın süreci
 Peşin ödeme süreleri nelerdir ?  Peşin ödeme ve aylık ödeme arasındaki ana farklar nelerdir  Peşin ödemede sağlanan avantajlar nelerdir ?
 Peşin ödemelerin uzatılması  Peşin ödemeyi nasıl tahsil edebilirim ?  Peşin ödeyenler işe bağlanıp yeterli sabrı gösteriyordu, taksitli giriş yapanlar yarıştan erken kopar mı?
 Peşin ücrete geçişler  Power Broker 2010 Raporu  Rakip Siteleri
 Rakip toplantı mesajları  Rakiplerimiz  Randevuların ayarlanması
 SMS  Sanal fuar  Satış garantisi programı
 Seminer Direktör Tanıtımı  Seminer Yönlendirme  Seminer davet
 Seminer görüşmelerinden nasıl paylaşım yapılır ?  Seminer onayının verilmesi  Seminer oturma planı
 Seminer sonrası  Seminer sunumları  Otel / Fuar Toplantıları
 Seminere katılacak adayları nasıl bulurum  Seminere katılım için başvuru  Sistemda kayıtlı 60.000 emlakçının bilgilerine nasıl ulaşabilirim ?
 Sitelerde temsilcilik ilanlarının verilmesi  Sms gönderilmesi adım adım  Sms gönderimi ve davet
 Son katılan temsilcilere nasıl ulaşabilirim ?  Sonuçlandırma Süreci  Sonuçlandırma sonrası yapılan işlemler nelerdir ?
 Sonuçlandırma  Standart ücret dışında yapılan girişler  Sunum öncesi adayların hangi aktivileri yapması istenir?
 Takip sürecinde olduğum adaylarla olan görüşmelerimi nasıl bildireceğim ?  Tanıtım Videosu  Tanıtım planı
 Televizyonda İLKON Tanıtımı  Temsilci Hedef Kitlesi kimlerden oluşmaktadır?  Temsilci Kredisi
 Temsilci aday seçimi neye göre yapılmaktadır ?  Temsilci adayları kendi firmalarını kurmadan nasıl işlem yapabilirler? Fatura işlemleri nasıl gerçekleşir?  Temsilci adaylarına nasıl ulaşılmaktadır ?
 Temsilci adaylarına not eklenmesi  Temsilcilik verilmesi  Sunum yapılması
 Temsilci adayı sonuçlandırma sunumu  Temsilci adayı yaratma araçları  Temsilci adayı yaratılması
 Temsilci bölgeleri  Temsilci giriş bilgisinin merkez ile paylaşılması  Temsilci adayları sıkça sorulan sorular
 Direktör temsilcileri nasıl takip eder ?  Temsilci kredi ödemesi yapmaması durumunda ne olur ?  Temsilci oryantasyonunun yapılması
 Temsilci sıkça sorulan sorular  Temsilci ödevlerinden direktörler nasıl haberdar olurlar ?  Temsilci ödevlerine ulaşılması
 Temsilcilerimizin günlük çalışmalarını nasıl takip edeceğiz ?  Temsilcilerin deneyimlerine nasıl ulaşabilirim?  Temsilcilerle düzenli iletişim kurulması
 Temsilcilerden tavsiye alınması  Temsilcilik verilmiş bölgelere nasıl ulaşabilirim?  Temsilciye katılma kararının verdirilmesi
 Toplantı bütçesi  Toplantı desteği  Toplantı katılımcı formu
 Toplantı katılımcı sayısı  Toplantı maliyeti nasıl karşılanır ?  Toplantı oturma koordinasyonu
 Toplantı programı nedir ?  Toplantı ödemelerinin alınması için hangi belgeler sağlanmalıdır  Toplantılarda katılım gösteren adaylarda hangi direktöre ödeme yapılır ?
 Toplantıların düzenlenmesi  Toplantıların yayınlanması  Toplantının düzenlenmesi kimin sorumluluğudur?
 Türkiye'deki Franchising Tipleri ve Eğilimleri  U şeklinde oturum düzeni ayarlanması  Yabancı direktör eğitim kaynakları
 Yeni direktörlerin yetkinlikleri nasıl sağlanıyor ?  Yeni direktörlükler verilmesi  Yurt içinde alternatif iş modelleri
 Yurtdışı benzer iş modeli  Yurtdışı benzer iş modelleri  Yurtdışında bayilik sistemleri
 Yüksek performans gösteren direktörler nasıl ödülendirilir?  Çarşamba seminerleri  Çağrı merkezi örnek telefon görüşmeleri
 Ödeme gönderim ücretleri  Ödeme seçenekleri  Ödemeler
 Örnek Direktör Temsilci adayı laptop ile tanıtım  Temsilci adayına gönderilen Örnek Emailler  Örnek Rakip tanıtım seminerleri
 Örnek direktör broşürü  Örnek seminer  Ücret iadesi ne zaman olmaktadır?
 Ülkemizdeki temsilcilik pazarı ne kadar büyüktür?  İLKON iş modelini kimler ağırlıkla seçmektedir  İLKON mobil emlakçılığa geçmeden önce ofiste emlakçılık yapmış mıdır ?
 İLKON sistemin normal emlak ofislerindeki çalışmadan nasıl daha verimli olabilir ?  İLKON stratejisi nedir ?  İLKON'un diğer emlak firmalarından ana farkı nedir?
 İLKON'un remaxın iş modelinden farkı nedir ?  İkram edilenler  İnternet üzerinden reklam verilmesi
 İşbirliği anlaşmalarının anlatılması  İşlem anlaşması ücreti alınırken dikkat edilenler  Aylık İşlem anlaşması
 İşlem anlaşmasından %100 Aylık modele geçiş  İşlem anlaşmasından peşine geçiş  İşlem modelinden geçişler
 İşlem ödemesi ve bir yıllık peşin arasında karşılaştırma  İşlem ödemesini kaçıran temsilcilerde ne yapılır ?  Temsilcilerle ortak yapılan işlemler
 Şahıs Şirketi nasıl kurulur ?  Şehire yeni direktör atanması durumunda eski direktörün temsilcileri ile kim ilgilenir ?  Direktörlerin Farklı Şehirlerde toplantı düzenlemesi
 Emlak Sektörü Ve Satış Psikolojisi  * Franchise destek ve ilan servisi için 0533 382 66 33'ü arayınız.  10 Yıllık temsilcilik ücreti yayına girmiştir.
 11 Martta Panel Emlak Müşavirleri Fererasyonu (EMFED)  15 Eylül Çarşamba Satış Süreçleri Eğitimi  16 Şubat İLKON Tanışma Toplantısı
 17 Aralık Cumartesi Ankara Semineri  2 Eylül 2010 Emlak Satışı Tapu İşlemleri Eğitimi  2010 yılındaki temsilcilik işlemleri
 23 02 2010 Kahvaltısı  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Gençlik bayramınız kutlu olsun  30 Aralık 2010 Yılbaşı Partisi
 ARALIK AYI SATIŞI  Alternatif emlak ilan portalları  Ana sayfa görselinin güncellenmesi ( Lütfen görüş bildiriniz )
 Ankara Seminerinden Görüntüler  Ankara'da yapılan koçluk toplantıları  Anlaşmalar OEO Araç çubuğuna eklenmiştir.
 Anneler gününüz kutlu olsun.  Antalya Lara Temsilciliğimiz Açılmıştır.  Asistan Desteği Çağrı Merkezi Personel İzni
 Aslıhan Özcan'ı başarıların dolayı tebrik ederiz.  Avukat ve mali müşavir kullanımı  Banka eşleştirmesinde dikkat edilmesi gerekenler
 Batur Aksını Başarılarından Dolayı Tebrik Ederiz.  Bayram Sonrası İlk İşlem  Bayramınız kutlu olsun
 Bu Çarşamba Seminerimiz Taksim Gönen otelde  Bursada sabah kahvaltısı  Cem Göbel'i Başarılarından Dolayı Tebrik Ederiz
 Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun  Derya Aydını başarılarından dolayı tebrik ederiz  Dilek Konağı Başarılarından dolayı tebrik ederiz.
 Direktöre Teşekkür  Diğer sitelerde yayınlanan ilanlarınıza ulaşılması  Durmuş Yelkenciyi başarılarından dolayı tebrik ederiz.
 Ege Meclisi Haberimiz  Email sisteminde çalışma  Emlak Turları ( Yeni )
 Emlak satışı müşteri memnuniyeti  Emlak turları test yayınına başlamıştır  Emlak turu duyurularının kolektif ilan sistemine entegre edilmiştir.
 EmlakJet Haber Portalı  Emlakjet üyeliğinde fırsat  Emlakçıları Yapı Güçlendirme Konusunda Bilgilendirme ( 20 Nisan Toplantısı )
 Emlakçılık bilgilendirme kahvaltıları  Emre Koçağ'ı başarılarından dolayı tebrik ederiz.  Ertan Koçkar a Başarılarılarından Dolayı Tebrik Ederiz
 Eğitim Sistemleri Güncellenmiştir  Eğitim Sistemleri Güncellenmiştir  Eğitim Toplantısı
 Eğitim günü değişmiştir.  Facebook beğen tuşu eklenmiştir.  Facebook etkinliği ( Çarşamba Kahvaltısı )
 Facebook linki güncellemiştir.  Facebookda yayınlanan ilanlar  Fatma Özçörekçi 1 ay ücretsiz üyelik kazanmıştır.
 Fatma Özçörekçi'yi başarılarından dolayı tebrik ederiz.  Firsati.com sitesinde ücretsiz ilan verebilirsiniz  Forum başlıkları basitleştirilmiştir.
 GBP Pound İlanlara eklenmiştir.  Gayrimenkulde Gelişen Trendler Avrupa 2011  Geçmiş olsun
 Geçmiş olsun  Google Uygulamaları Tüm Temsilcilere Eklenmiştir.  Google experiments sistemi yüklenmiştir.
 Googleda emlak kelimesinde 1. sayfada yayınlanmaktayız.  Gökhan Yıldırım Başarı Hikayeleri  Gönül Niklan Baş Sağlığı Mesajı
 Güncel Emlak Haberleri  Güncel Eğitimler kısmı eklenmiştir  Güncel ajans sipariş formu
 Her ayın 2. haftasında avukat eğitimi  Her ayın 3.haftası mortgage eğitimi  Her ayın ikinci perşembesi (Hukuk Eğitimi)
 Hukuk Danışmanı Yeni Telefonlar  Hukuk Eğitimi 30.03.2011 Merkezde Yapılacaktır.  HurriyetEmlak Anlaşması
 HurriyetEmlak Destek Kontak Bilgileri  HurriyetEmlak Kurumsal Üyeliği Bitmiştir  HürriyetEmlak Hakkındaki Sorularınız İçin
 HürriyetEmlak Sitesinde Yaşanan Sorunlar  Hürriyetemlak.com ilan sayısı sınırlandırması  KOCAELİ AL - SAT DERGİSİ EYLÜL SAYISI
 Kadir Gecesi  Kadir geceniz mübarek olsun  Kandiliniz Kutlu Olsun
 Kandiliniz kutlu olsun  Kayseri Temsilcimizin Müşteri Memnuniyeti  Kocaeli temsilcimizden başarı öyküsü
 Kocaelinde haftalık toplantı noktası eklenmiştir  Koçluk Toplantılarına katılmak için  Koçluk toplantıları için tüm lokasyonlar
 Koçluk toplantılarının tüm şehirlere yaygınlaştırılması  Kurumsal emlak ilan siteleri ile ilgili yapılan görüşmeler  Kıbrıs Toplantılarımız başlamıştır
 Makrom City Projesi  Mali musavir iletisim bilgileri  Mağaza Kiralama İşlemi
 Mehmet Tükenmeze katkılarından dolayı teşekkür ederiz.  Memurlar Evden Çalışacak  Merkez Ofis Telefon İletişim Bilgileri
 Merkez seminer programı güncellenmiştir  Merve okçuğlu yerine lütfen çağrı merkezini arayınız.  Mortgage Eğitimleri
 Muhasebe işlemleriniz için Haluk Yılmaz ile iletişim kurunuz  Murat Erdoğanı tebrik ederiz  Müşteri Desteği Sistemi Geliştirmeleri
 Müşteri Desteği Sistemi Geliştirmeleri  Müşteri Memnuniyeti  Müşteri Memnuniyeti Ödülü Tüm Temsilcilerimize Uygulanmaya Başlanmıştır.
 Müşteri Memnuniyeti  Müşteri Takip Emailleri  Müşteri desteği geliştirmeleri
 Müşteri desteği ve emailler hatası çözülmüştür.  Müşteri havuzundaki müşteriler ile görüşme talepleri  Müşterilerin ziyaret ettikleri sayfalar eklenmiştir
 Nerdeyim servisi ile müşterilerin size ulaşılması  Nevin Arpaçayı başarılarından dolayı tebrik ederiz.  OEO Sol Araçlar kısmı güncellenmiştir.
 Ofis Kullanımı  Personel iletişim bilgileri  Pratik müşteri havuzdan alma kısmı eklenmiştir.
 Profil resmi hatası çözülmüştür.  Ramazan Bayramınız Mübarek olsun  Ramazan bayramınızı kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz...
 Regaip kandiliniz mübarek olsun  Sabah kahvaltıları  Sahibinden.com ile ilgili duyuru
 Sahibinden.com İlanları ile ilgili  Satış süreci diagramı not kısmına eklenmiştir.  Satış süreci göstergesi temsilci online emlak ofisine eklenmiştir.
 Serhan Yüksel 1 Ay Ücretsiz Temsilcilik Kazanmıştır.  Serhan Yüksel 6 Ay Üyelik Kazanmıştır  Web sayfası sorunu çözülmüştür.
 Sitede bulunann bilgilere pratik ulaşım için araç çubuğu eklenmiştir.  Sitemiz tüm dillere pratik bir şekilde çevrilebilir hale gelmiştir.  Sonuçlandırma evrakları anlaşmalar kısmına eklenmiştir.
 Spor City Projesi  TEB Anlaşması ve Bölge Ofislerinin Kullanılması  TEB Fiyat Oranları
 TEB Fortis birleşmesi tamamlanmıştır  TEB KOBİ TV Mobil Oldu  TEB şube kullanımı hakkında bilgi almak için
 Tapu ve Kadastro Bilgi Sistemi Pilot Çalışması  Tarık Demircan'dan Başarı Hikayesi  Tarık Demircanı başarılarından dolayı tebrik ederiz.
 Teb ofislerinin kullanımı için yapılan eklentiler  Tebrikler  Telefon tariflerinde iyileştirme ( Emlakçılar Kulubü )
 Temsilci iş programı eklenmiştir  Temsilci reklamları sitenin tüm sayfalarına eklenmiştir.  Temsilci websayfaları kaydet/düzenle OEO içine taşınmıştır.
 Temsilci Üyelik Süresi Bildiri Emaili  Temsilci ödüllerimiz site üzerinden yayına başlamıştır.  Temsilcilerimizden Başarı Hikayeleri
 Temsilcilerimizden başarı hikayeleri  Temsilcilerimizin başarı hikayeleri  Temsilcilerimizin kazandıkları ödüllerden dolayı tebrik ederiz.
 Temsilcilerin çalışma bölgeleri haritada gösterilmektedir.  Temsilcimiz Derya hanımı başarılarından dolayı tebrik ederiz.  Temsilcimiz Gökhan Kaya gerçekleştiği işlem ile bir ay ücretsiz üyelik kazanmıştır.
 Temsilcimiz Marisa Loker ile ilgili haber  Temsilcimiz Selahattin Bozkaya  Temsilcimiz Tarık Demircanın Başarıları
 Teşekkür Mesajı ( Sitare İnce )  Teşekkür Mesajı  Tum babalarimizin babalar gunu kutlu olsun
 Tüm Temsilcilerimizin Yeni Yılı Kutlu Olsun  Tüm bayan temsilcilerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun  Video Servisi Güncellemesi
 Videolu Emlak  Yaklaşan etkinliklerimiz  Yapı Güçlendirme
 Yatırımlık Dükkan  Yazılı Basındaki Haberimiz  Yeni Anasayfa tasarımı
 Yeni Servisler Üzerine Oylama  Yeni Yılda Sevgi Dolu Günler Dileriz...  Yeni ana sayfa tasarımı
 Yeni bir müşteri memnuniyeti  Yeni hukuk danışmanımız  Yeni site girişi için tarayıcı temizlenmesi
 Yeni temsilci adayları için emlak seminerleri devam ediyor  Yeni Ödül ( TEB Mortgage Kredisi )  Yurtdışı fırsatları eklenmiştir
 Yönetim ile görüşme kısmı güncellenmiştir.  Yıllık Çağrı Merkezi Raporu  Zafer ve Şeker Bayramınız Kutlu Olsun
 ilkon araç çubuğu google chrome versiyonu  ilkon blog sitemize eklemiştir.  Çanakkale Zaferi'nin dönümü... 18 Mart Çanakkale Zaferi’mizi ve tüm şehitlerimizi şükranla anıyoruz.
 Çarşamba Günü Eğitim ve Seminer Birleştirilmiştir.  Çarşamba Kahvaltıları  Ümmühan Fatoğlu'nu yaptığı kiralama işlemlerinden dolayı tebrik ederiz
 Ümmühan hanımı başarılarından dolayı tebrik ederiz  İLKON KOCAELİ İFTAR YEMEĞİ  İLKON Lara Temsilcisi Satış İşlemi
 İlan Siteleri Oylama ( Yeniden )  İlan servisi geliştirmeleri ve gecikmeler  İlanlarınıza görsellik katın
 İlk Kocaeli direktörlük toplantımız yapılmıştır.  İlk İşlem Ödülü  İlkon Kadınlar Kulübü Aylık Toplantısı - 24 Eylül 2010 Cuma 12.00 - 15.00 arası, yer Kanyon Starbucks - İstanbul
 İrfan ayanı başarılarından dolayı tebrik ederiz  İrfan beyi işleminden dolayı tebrik ederiz  İstanbul Gayrimenkul Zirvesi
 İyi bayramlar dileriz  İzmir Koçluk Toplantısı  İzmir Semineri 29 Ekim Cumartesi
 Mithat bey iş ortağımız TEB ile ortak kredilendirme işlemi gerçekleşmiştir.  İşlem yapan temsilcilerimizi tebrik ederiz.  İşlem yaptığınız müşterilerize hediye çeki verilmektedir
 Şampiyonlar tahtası yayına girmiştir.  Şehirlerdeki Koçluk programı sol menüde yayına girmiştir.  Şifre giriş işlemleri basitleştirilmiştir
 Ajans işlemleri  Ajans ödemeleri kontrol edilenler  Ajansa ne zaman 1.kit (genel kit ) ödemesi yapacağım ?
 Alt kullanıcının tanımlanması  Asistan tanımlanması  Direktör bölgelerini eklerken neye dikkat etmeliyim ?
 Direktör İşlemleri  Direktörlere ne kadar ödeme yapılır ?  Direktörsüz bölgeler nasıl bulunur ?
 Email adresi nasıl belirlerim ?  Email hesabı açılması için hangi işlemler yapılır ?  Forum hesap kapama işlemleri nasıl yapılır ?
 Ajans ürün maliyetleri  Genel Kit ile Özelleştirilmiş Kit arasında ne fark vardır ?  Giderler
 Haftalık Muhasebe İşlemleri  Havale ve EFT işlemleri  Hesap Kapama İşlemleri
 Kargo Gönderimi Süreci  Kargo işlemlerinde kime CC'lemiyim ?  Kartvizit için ajansa gönderilen resimler nasıl olmalıdır ?
 Limited ile anonim şirket arasındaki ana fark nedir ?  Mali müşavir ödemeleri  Minimum ödeme turkcell
 Motive Aday Kargolarına nasıl ulaşırım  Mali Müşavir Kontrolleri  Müşteri Desteği Sistemi ne kadar süre içinde geri dönüş yapacaktır?
 Müşteri desteği Kullanım miktarı neyi göstermektedir ?  Müşteri desteği şartı nedir ?  OEO hesap kapama işlemleri nasıl yapılır ?
 Otomatik ödemeler  Outsource  Personel istifa ederken muhasebe hangi evrakı almalıdır ?
 Personel işe başlarken yapması gerekenler  Personel çıkışı yapıldığında hangi işlemler yapılmalıdır ?  Satış kiti ulaşmayan temsilcilerde ne yapmalıyım ?
 Sisteme yeni temsilci eklendiğinde asistanlar ne yapar ?  Tahsilatlı Kargo Etiketi Nedir ?  Tahsilatlı Kargo işlemleri
 Tahsilatlı Kargo nedir ?  Tahsilatlı Kargo  Tekrar Eden Fiş kayıtlarını nasıl bulabilirim ?
 Temsilci Oryantasyon İşlemleri  Temsilci aktivilerini tamamladığında nasıl bir email gelir ?  Temsilci bölgeleri nasıl belirlenir ?
 Temsilci resimleri nasıl olmalıdır ?  Temsilciler Eğitim programına nasıl giriş yapabilirler ?  Temsilcilik süresi uzatması talepleri nasıl yapılabilir ?
 Turkcell otomatik ödemeler  Yabancı Faturalar  Yemek kartı ödemeleri
 Yeni temsilci günlük aktivitelerinde iş akışı olacak ?  Temsilci Kayıt işlemleri  Temsilcilik işlemleri
 Yeni temsilciliklerde kit gönderimi için nasıl iletişim kurulur ?  Yönetim paneline nasıl giriş yapabilirim ?  sisteme kayıt olan temsilcinin tekrardan atanması için ne yapmalıyım
 Çağrı Merkezi Canlı destek hattı Görüşme Kalitesi nasıl kontrol edilir ?  Çağrı Merkezi  Çağrı merkezi sabah 10'a kadar ne yapmalıdır ?
 İşe Başlama / İstifa İşlemleri  "Aile Konutu" kavramı çerçevesinde  .Emlak içinde özellikleri anlatırken sohbet ortamı kurmakta çok zorlanıyorum.
 "Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmesine aracılık etme" sözleşmesi nasıl yapılabilir?  "Yönetim Planı ve tarihi" neyi ifade eder ?  Portföy Oluşturma Yöntemi
 1.5 milyar değerindeki bir arsadan ne kadar nasıl komisyon almam gerekiyor?  10.Gün  11. Gün
 12. Gün  13. Gün  14. Gün
 15. Gün  16. Gün  17. Gün
 18.Gün  19.Gün  2.Gün
 20.Gün  2010 YILI ARSA M2 DEĞERLEME CETVELİ  2010 yılı için binaların metrekare inşaat maliyet bedelleri
 21 GÜNLÜK EĞİTİM NOTLARI  21.Gün  21 Günde Emlak İşi
 Eğitim Programı  3 Ana nokta  3.Gün
 3 kişi arasındaki paylaşım  2 önemli son kontrol  360 derece pazarlama taktikleri
 4 Ayrı karektere göre emlak ilanı  4.Gün  4 ana karekter parametresi
 Emlakların satışları nereden yapılması gerekir?  5.Gün  6.Gün
 7.Gün  8.Gün  9.Gün
 AIDA nedir ?  ALICI SATICI NET FORMU  ARAZİ NE DEMEKTİR ?
 ARSA NEDİR ?  ARSA PAYI NEDİR ?  ASKERİ YASAK BÖLGE NE DEMEKTİR ?
 Aday Takibi ve Aday Dönüşüm Süreci Farkları  Aday bilgilerini bulmak zamanı çok alıyor normal mi?  Aday bilgisi bulma işlemini kim yapmalıdır?
 Aday havuzlarınıza benim bölgemle ilgili yeni girişler yapılmıyor  Adım Adım emlakçıların bulunması  Adım adım Tapu İşlemleri
 Afiş astırmıyorlar ne yapmalıyım ?  Temsilci Satış Garantisi  Alıcı adaylarında merak uyandırılması
 Alıcı kaç yerden sonra hatırlamakta zorlanır?  Alıcı net formu dolu örneği  Alıcı net formu ne işe yarar ?
 Alıcı ve Satıcı Eşleştirmeleri  Alıcı ve Satıcılara ulaşılması  Alıcı verdiği teklifi imzaladı verdi.(içinde komisyon ile birlikte) Satıcı aldığı teklif imzaladı.(içinde komisyonu ile birlikte) Komisyonumu nasıl alacacağım ?
 Alınması Gereken 3 ana anlaşma  Amerika'dan Ev Alımı  Amerikadaki Konut Kredisi ile Türkiyedeki Konut Kredisi Arasında ne kadar fark var?
 Amerikadaki emlak piyasası  Android market  Android uygulamaları
 Android uygulamalarına ulaşmak için popüler siteler  Ankara ve İstanbulda Toplantı Odası Kullanımı  Anlaşma yapmayan malsahibi ile çalışmalımıyım ?
 Anlaşmalar üzerindeki indirimlerin belirtilmesi  Anlaşmalar  Anlaşmalarda boşluklu yerler doldurulmayacaksa ne yapılır?
 Anlaşmaları açmak için program  Anlaşmaların önemi  Anlaşmalı Portföy(Listeleme) Yöntemi
 Anlaştırma Kuralları  Anlaştırma Teknikleri  Anlaştırma ve Sonuçlandırma
 Anlaştırma  Anlaştırmada Güçlü Olmak  Apartman Listelerinin toplanması
 Arazi Alımında Dikkat Edilecek Durumlar  Araç Çubuğunu nasıl kurarım ?  Araç çubuğu
 Araç çubuğunu nasıl güncellerim ?  Araçlar  Arsa - Arazi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
 Asistan kullanımı  Asistan kullanımı  Asistanın temsilciye yönlendirme yapması
 Avantaj veya riskleri nelerdir?  Avea ile online işlemler  Avea telefon yönlendirme
 Aynı zamanda buluşamayan kiracı ve malsahibi  Açık Ev Broşürü / Web Sayfası  Açık Ev Düzenlenmesi İçin Davet Görüşmesi
 Açık ev düzenlenmesi  Açık evde Anlaşmasız portföyler kullanılabilir mi ?  Açık evin artıları nelerdir ?
 AĞIZDAN AĞIZA EMLAK PAZARLAMA  BAĞ - KUR İŞLEMLERİ - GİRİŞ BİLDİRGELERİNİN VERİLMESİ  BELEDİYE İLE YAPILACAK İŞLER
 BROKER ANA KADRO YÖNETİMİ  BROKER ANA KADRO YÖNETİMİ  BROKER ASİSTAN YÖNETİMİ
 Her ay ne kadar kazanırım ?  Başarılı emlak turları düzenlemenin yolları  Başarılı emlakçılar hangi yeteneklere sahip olmalıdır ?
 Başka bankalar tavsiye ediliyor mu ?  Başvuruların kayıt edilmesi  Beden Dili
 Beden Dili  Belediye rayiç bedel evrakı  Belirgin Müşteri İtirazları
 Nasıl emlak şirketimi kurarım ?  Benzer mülkleri seçerken neye dikkat etmeliyim ?  Benzer portföyler neden önemlidir ?
 Beynimizi etkin bir şekilde kullanmak  Bilgisayar başında verilen destek örneği  Bir emlak alınırken nelere dikkat edilmelidir?
 Bir emlakın bedelini soran ev sahibine nasıl cevap verilir?  Bir satış yapma esnasında müşteriyle ilkon arasında herhangi bir komisyon sözleşmesi yapılıyor mu ?  Bir satış yapıyorum neleri kontrol etmem lazım ?
 Bir yer satılmıyorsa ana nedeni nedir ?  Zamanı nasıl efektif kullanırım ?  Bir çok yol olduğunu belirtiyorsunuz.Ama bazıları çalışmıyor örneğin emlakçılar paylaşım yapmak istemiyorlar
 Bireysel başarının değeri  İLKON logosu ile temsilci temsilci kendi ismini tabelada kullanabilir mi?  Bluetooth Kulanımı
 Bluetooth kulaklık  Bluetooth sürücülerinin kurulması  Blöf nedir ?
 Boş zamanların değerlendirilmesi  Broker Giderleri  Bu Mal Sahibinden Nasıl Pazarlama Antlaşması Alabilirim?
 Bu araştırmalar nerelerden yapılır?  Bu kişinin kayıtlar randevuya geçtim.Sonuçlandırmam gerekmez mi ?  Butlan nedir ?
 Bölge Eğitimi  Bölge seçimi ve pazar analizi  Bölge tanıtım mektubu
 Bölgelere Göre İlan listelerinin hazırlanması  Bölgemdeki müşteriler emaili geldiğinde ne yapmalıyım ?  Bölgenizdeki Müşteriler
 Bölgesel Emlak Pazarlama  Bölüm 3  Bölüm 4
 Böyle bir yere nasıl alıcı temin edebilirim ?  Büyük iş kaçırmamak için cayma akçesi almasam nasıl olur ?  C Karekter Özellikleri Nelerdir
 CD Karekter Özellikleri  CEBRİ SATIŞ NEDİR ?  CEBRİ İCRA NE DEMEKTİR ?
 CRM, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ  Satış Sonrasi Musteri iliskisi  CS Karekter Özellikleri
 Canlı destek hattı ne zaman çalışmaz?  Canlı destek sistemini tanıtımlarda nasıl kullanabilirim ?  Cep Telefonu
 Cep telefonu harcama detayının online olarak görüntülenmesi  Cep telefonumdan takvime nasıl ulaşabilirim ?  Chrome kullanarak taranan linke ulaşılması
 D Karekterin Özellikleri Nelerdir ?  DEFTER TASTİKLERİ  DISC Testini nasıl satın alabilirim ?
 DISC nedir?  Daha hızlı çalışma için araçlar  Dairenin işyeri olarak kullanımı mümkün müdür?
 Dairenin usulsüz kullanımından veya herhangi bir sebepten dolayı tapusu alınabilir mi?  Daireyi gezdirirken ilk önce daireye kim girer?  Damga Pulu İşlemleri
 Dava süreci nasıl çalışıyor?  Davranış  Deneyimler
 Devren Kiralık işlemlerinde uygulanan komisyon miktarı  Değerleme Teknikleri  Değil mi Sorularının sorulması
 Direktör olmak  Direktörle iletişim  Disc karekterleri ( özet )
 Dizüstü bilgisayar  Diğer temsilci arkadaşlar nispeten kısa bir süre içinde çok sayıda portföy ekliyorlar. Sonuçta onlar da benimle aynı(problemli) insan kaynağına gitmiyorlar mı ? ben ayakçı olmak istemiyorum,Sözleşmesiz çalışarak nasıl piyasa ile rekabet edeceğim?  Dns değiştirme programı
 Dolu Anlaşmalar  Doğru firma işe başlamak  Doğrudan yanıta göre pazarlama eğitimi
 DÜNYANIN EN ÇOK SATAN EMLAKÇISINA TÜRKÇE ULAŞIN  Dönüşüm Emailleri  Düzenleme Ortaklık Payı nedir?
 E - Gazete Servisi  E - mailing'teki 15 önemli adım  EBT emlakçılık işlemlerini yaptığı halde ücreti alamazsa ne yapmalıdır?
 EBT, tacir sayılır mı? Vergi mükellefi olması gerekir mi?  EDİNİLMİŞ MALLARA KATILMA REJİMİ NEDİR ?  ELLERİN İLETİŞİMDEKİ MESAJI
 EMLAK ADAYI YARATMA TEKNİKLERİ  EMLAK ALICISI SINIFLANDIRMA  EMLAK BEYAN DEĞERİ NE DEMEKTİR ?
 EMLAK BROKER TOPLANTISI  EMLAK BROKER TOPLANTISI  EMLAK BÖLGE TEMSİLCİSİ YÖNETİMİ
 EMLAK MÜŞTERİ PAYLAŞIMI  EMLAK MÜŞTERİ SINIFLANDIRMA  EMLAK MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ GİDERLERİ
 EMLAK MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ GİDERLERİ  EMLAK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ PERFORMANS DEĞERLENDİRME  EMLAK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ PERFORMANS DEĞERLENDİRME
 EMLAK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ PERFORMANS DEĞERLENDİRME  EMLAK MÜŞTERİSİ ALMA  EMLAK MÜŞTERİSİ KARŞILAMA
 EMLAK MÜŞTERİSİ İLETİŞİM BEKLENTİSİ  EMLAK MÜŞTERİSİ İÇİN İSTEK VE BÖLGE TARAMA  EMLAK MÜŞTERİSİNE SORU SORMAK
 EMLAK OFİS KULLANIMI  EMLAK OFİS İÇİ MÜŞTERİ DEĞİŞİMİ  EMLAK OFİSİ YÖNETİMİ
 EMLAK OFİSİ YÖNETİMİ  EMLAK PAZARLAMA AKTİVİTELERİ  EMLAK PAZARLAMA AKTİVİTELERİ
 EMLAK PAZARLAMA ANLAŞMASI GÖRÜŞMESİ  EMLAK PAZARLAMA PERFORMANS YÖNETİMİ  EMLAK PAZARLAMA VE MARKA
 EMLAK PAZARLAMA İŞ SONUÇLANDIRMA  EMLAK PAZARLAMADA ASİSTAN ÇALIŞTIRMA  EMLAK PAZARLAMADA EMPATİ
 EMLAK PAZARLAMADA EZBER TEKNİKLERİ  EMLAK PAZARLAMADA FARKLI ROLLER  EMLAK PAZARLAMADA KİŞİSEL GELİŞİM
 EMLAK PAZARLAMADA UYGUN FİYAT  EMLAK PAZARLAMADA YAZILI İLETİŞİM  EMLAK PAZARLAMADA İNTERNET KULLANMA
 EMLAK PORTFÖY BANKASI NEDİR ?  EMLAK PROGRAMI İLE ONLİNE MÜŞTERİ TAKİP  EMLAK SAHİBİNİN ANLAŞMA TEKLİFLERİ
 EMLAK SATIŞ PAKETİ  EMLAK SATIŞ SİSTEMİ İLE ONLİNE TAKİP  EMLAK SATIŞ İŞLEM SONUÇLANDIRMA
 EMLAK SATIŞI ANLAŞMASI RENDEVUSU  EMLAK TAKIMI TELEFON GÖRÜŞMESİ  EMLAK YÖNETİMİ ÖNLİSANS PROGRAMI DERS İÇERİKLERİ
 EMLAK İŞİ VE KİŞİSEL ORGANİZASYON  EMLAK İŞİNDE ACEMİLER VE ŞAMPİYONLAR  EMLAK İŞİNDE BAŞARI SIRLARI
 EMLAK İŞİNDE BAŞARI SIRLARI  EMLAK İŞİNDE TELEMARKETİNG  EMLAK İŞİNDE UZMANLIK
 EMLAKÇI VE ÜRETKENLİK  EMLAKÇILIKTA DIŞ GÖRÜNÜŞ ÖNEMİ  EMLAKÇILIKTA DOKÜMAN KULLANIMI
 EMLAKÇILIKTA İLETİŞİM  EMLAKÇILIKTA İLK DÖNEM  EMLAKÇININ REDDEDİLME İLE BAŞA ÇIKMASI
 EMLAKÇININ STRESLE BAŞA ÇIKMASI  EMLAKÇININ SÜREKLİ KİŞİSEL GELİŞİMİ  EMLAKÇININ ZAMAN YÖNETİMİ
 EN GEREKLİ OLDUĞU ANDA BAŞARMANIN 21 SIRRI DÖNÜM NOKTASI  ETKİLİ İLETİŞİMDE EMLAKÇI BÜROSU  ETKİLİ İLETİŞİMDE RENKLERİN KULLANIMI
 EVİNİ KİRAYA VERİP KİRADA OTURANLAR  Eklenen Resim Boyutu  Ekonomik tabletler
 Ekran Görüntüsü Alınması > Printscreen  Ekran görüntüsü programları  Eksper olmak için aranan şartlar
 Elektronik metre almak isteyen temsilciler  Elveda Ofis  Email Kullanımı
 Email ile Müşteri Takip Edilmesi  Email sistemine giriş  Email
 Emailde hata  Emailingde Dikkat edilmesi gereken noktalar  Emailler hangi sıklıkla gönderiliyor ?
 Emailler için Outlook Express Nasıl Kullanabilirim ?  Emaillere eklenen portföy resimleri  Emekliyim emlak işi yapabilir miyim ?
 Emlak Adayı Yaratma Taktikleri  Emlak Alıcı ve Kiracı Adayı Görüşmelerinizde klasik hatalar  Emlak Bölge Temsilcisi Nasıl Giyinmelidir?
 Emlak Fiyatını Çıkartırken 3 Ana Yöntem Kullanılmaktadır.  Emlak Gezdirme Planı  Emlak Komisyon İndirimi
 Emlak Listeleme Teknikleri  Emlak Listeleme Yöntemleri  Program kullanılması
 Emlak Müşteri Sınıflandırma  Emlak Müşterisi Genel İtirazları  Emlak Temsilcileri Yönetimi
 Emlak Pazarlama Anlaşması Listeleme  Emlak Pazarlama Kariyeri Hedefi  Emlak Pazarlama Kariyeri İmkanları
 Emlak Kariyeriniz  Emlak Pazarlama Komisyonculugu  Emlak Pazarlama Planı
 Emlak Pazarlama Potansiyeli  Marka Olmak  Emlak Pazarlama ve Reklam
 Emlak Pazarlama Çözümleri  Emlak Pazarlama  Emlak Pazarlamada Anlaştırma Teknikleri
 Emlak Pazarlamada Anlaştırma  Emlak Pazarlamada Asistan Çalıştırma  Emlak Pazarlamada Trend
 Emlak Pazarlamada İlişki Stratejisi  Emlak Pazarlamada İlişki Stratejisi  Emlak Piyasası
 Emlak Portföy Sunumu  Emlak Programı ile Aday Yaratma  Emlak, Reklam ve Püf Noktaları
 Emlak Sahibi İtirazları  Emlak Satis Sistemi ile is Takibi  Emlak Satış Becerileri
 Emlak Satış Konsepti  Emlak Satış Pazarlama Stratejisinde nelere dikkat etmeliyim ?  Emlak Satış Ön İşlemler
 Emlak Satışında Kazanan Replikler  Emlak Satışında Refleks Cevaplar  Emlak Satışındaki Problemli Müşteriler
 Emlak Tanıtımı  Emlak Terimleri  Emlak Vergileri
 Emlak Yatırımları  Emlak alıcısı itirazları  Emlak arama
 Emlak fiyatlarındaki artışlar  Emlak isi ve Para Kazanmak  Uzmanlık bölgeniz ile zaman kazanın
 Emlak işinde başarılı olmak  Emlak işinde en etkili reklam yöntemi nedir?  Emlak işinde nasıl bir piyasa vardır ?
 Emlak işinde portföyü alırken nasıl kazanılır?  Emlak işinde püf noktalar  Emlak işinizi geliştirmek
 Emlak komisyon hesaplama  Emlak komisyonum aradan pay alır gibi mi lanse etmeliyim ? Bu şekilde görüştüğümde kişiler komisyon ödemek istemiyorlar.  Emlak nedir, çeşitleri nelerdir?
 Emlak satmak için çok uğraşıyorum,her yerde ilanlarım var neden olmuyor ?  Emlak satmak için çok uğraşıyorum,her yerde ilanlarım var neden olmuyor ?  Emlak satış vaadi anlaşması haricen yapılabilir mi?
 Emlak satış vaadi anlaşması lehine vaade bulunulan şahsa mutlak tapu hakkı sağlar mı?  Emlak satış vaadi anlaşması ne demektir?  Emlak satış vaadinde bulunan kişinin devrini vaat ettiği emlakın maliki olması gerekli midir?
 Emlak satışında şans var mıdır  Emlak sitesi bannerları  Emlak tanıtımı
 Emlak turları ile yılda 600 emlak satılması  Emlak turları koordinasyonu  Emlak turlarında imza alınması
 Emlak turlarının online emlak ofisinden tanımlanması  Emlak turlarının yayınlanması  Emlak ve ekonomik krizler
 İnsan Kaynakları  Emlak İşi ve Kişisel Gelişim  Emlak İşi ve Para Kazanmak
 Emlak İşinde Uzmanlık  Emlak İşinde İlk İzlenim  Emlak İşlemleri
 Emlaklara Tescil haricinde sahip olunabilir mi?  Emlaklarda “Hukuki Muameleden Doğan Takyitler” nelerdir?  Emlaklarda “Kanundan Doğan Takyitler”den ne anlaşılır?
 Emlakta gerilla pazarlama  Emlakçı Piyasa Analizi  Emlakçı ve Üretkenlik
 Emlakçılar bir kanun tasarısından bahsediyorlar, bu bizim işimizi nasıl etkileyecek ?  Emlakçılık ne demektir ?  Emlakçılık seminerleri
 Emlak Sahibinin Emlakçı Seçimi  Emlakçılıkta İmaj  Emlakçının kazancını artırabilmesi için ne yapması gerekir?
 Emlakçının müşteri ile ilişki kurarken esas amacı nedir?  Emlakı gezdirilirken yapılan ana hata nedir ?  Emlakı görmek isteyenler form doldurmak hatta imzalamak istemiyor.
 Emlakı nasıl pratik bir şekilde ölçerim ?  Emlakın piyasa değerini belirlemek için hangi formu kullanmam gerekiyor  Emlağın doğru fiyatlandırılması
 Emlağın sunuma hazır hale getirilmesi  Erkeklerin yüz bakımında en çok neye dikkat etmeleri gerekmektedir ?  Erken çıkmak isteyen kiracı
 Eski Müşteri kayıtlarında ne yapmalıyım ?  Eski emlakçının en büyük müşteri kaynağı nedir?  Ev sahibi anlaşma süresi içinde kiracıdan kirayı almayıp mülkün tahliyesini istiyor. Kiracı ise ev sahibi kira bedelini elden almadığı için kirasını ödemek istemesine rağmen zor durumda kalıyor. Bu durumda kiracı için bir çözüm yolu var mıdır?
 Ev sahibi hangi durumlarda kira anlaşması fesih edebilir?  Ev sahibi, kira anlaşmasını yenilemek istemez ve kiracının tahliyesini isterse kiracı ne yapmalıdır?  Ev sahibi, kira anlaşmasını yenilemek istemez ve kiracının tahliyesini isterse ne yapması gerekir?
 Ev sahibi, kira bedelini ödemediği taktirde ne zaman hukuki yollara başvurmalıdır?  Evini Satmak İsteyen Emlak Sahibinden Portföy Oluşturma  Örnek expertiz ücretleri
 Eğer, kiracı ile yeni malik( alıcı) anlaşamazlarsa alıcı - ne yapmalıdır?  Eğer karşımdaki malsahibi bu aşamaları çok hızlı bir şekilde geçip sonuçlandırmaya atlamak isterse ne yapmalıyım?  1.Gün
 Eğitim Takvimi  Eğitim Videoları İndirme  Eğitim programımı tamamladım.Bölgemde marka oluşturması çalışması yaparak işe başlamak istiyorum ne yapabilirim ?
 Eğitime Katılım  Sertifika Alınması  Eğitimlerde nasıl arama yapabilirim ?
 FORUMDA BÖLÜMLERE VE BAŞLIKLARA ABONE OLUNMASININ ÖNEMİ  FOTOGRAMETRİK HARİTA NEDİR ?  Facebook reklam ödeme araçları
 Facebook  Facebookta Reklam verilmesi  Facebookta duyuru yaparken dikkat edilmesi gerekenler
 Facebookta hangi grupta ilanlar yayınlanıyor ?  Faiz oranı hesaplanması  Anlaşmalar
 Filitre Nedir ?  Fiziksel Ofis yönetimi  Forum
 Franchise giriş kılavuzu  Franchise satış kiti  GAYRİMENKUL VERGİLENDİRİLMESİ
 GERÇEK GİDER YÖNTEMİNDE İNDİRİLECEK GİDERLER  Gayrimenkul alım – satımlarında tapu harcına dikkat!  Gazete ilanlarını kim verir?
 Gazetedeki Eski İlanlara nasıl ulaşabilirim?  Genel Pazarlama Teknikleri  Gerilla Pazarlama Kitapları
 Gerilla Pazarlama Nedir ?  Gerilla Pazarlama ve Dikkat çekmek  Gerilla Pazarlama Örnekleri
 Gider pusulası nedir ?  Google Alert Kullanımı  Google Earth Kullanımı
 Google Maps üzerinden çalıştınız bölgelerin işaretlenmesi  Google dokümanlar Android için  GÖTÜRÜ GİDER YÖNTEMİ
 Gönderilen Mesajın içinde kontak bilgilerim bulunuyor mu ?  Güç noktası satış süreci  HANGİ FORM VE ANLAŞMA NE ZAMAN İMZALATILIR? İLKON FORM VE ANLAŞMA SÜREÇLERİ
 HAYMATLOS NEDİR ?  Haftalık toplantılar  Halka açık forum sistemini kullanırken ana hedefim ne olmalıdır?
 Hangi maddeler ucu açık bırakıldığında sonradan sorun olarak karşımıza çıkabilir?  Hangi tür müşterilerle randevulaşmaya odaklanmalıyım?  Havuza dışardan toplu olarak bilgi eklenemez mi?
 Havuzdaki Müşterileri ne için kullanacağım ?  Havuzdaki, bazı ilanlardaki emlakçıları tanıyorum.Kotü şöhreti olan emlakçılarla çalışmanın İlkon Temsilcilerine nasıl bir yararı var?  Havuzdaki bilgiler yetersiz kendim nasıl oluşturabilirim ?
 Havuzdaki bilgilerin güncel tutulması için ne tür çalışmalar yapılıyor?  Havuzdan almak ve güncel müşterilere eklemek  Havuzdan müşteri almak için ne yapmam gerekiyor?
 Hazır Ofis Kiralama Hizmetleri  Hazır müşteri yada Hazır müşteri havuzu olabilir mi?  Her fısatı değerlendirin
 Hisseli bir mülkün satın almanın sakıncaları olabilir mi?  Hisseli gayrimenkul alırken nelere dikkat etmek gerekir? Emlakçı ile Çalışırken Bilmeniz Gerekenler  Hisseli tapu sıkça sorulan sorular
 Hisseli tapulu bir mülkün satışı ile ilgili ne gibi düzenlemeler yapmak gereklidir?  Hisseli tapulu işlemler  Hukuk konusunda nasıl destek alacağım ?
 Hukuksal  Hurriyet Emlak ta nasıl ilan veririm  Hurriyet Gazetesinden promosyon kullanılması
 I karekter Özellikleri  ID Karekter Özellikleri  IS Karekter Özellikleri
 ISO 9001 belgesi olan tek Türk firması olduğumuz da doğru mu?  KADASTRO NEDİR ?  KAİN NEDEMEKTİR ?
 KELİMELERLE İKNA ETMENİN YOLLARI  KOL VE AYAKLARIN İLETİŞİMDEKİ MESAJLARI  KONUŞMAYI OLUŞTURAN ETMENLER FONETİK VE DİKSİYON
 Kadınlar neden emlak işine girmelidir ?  Kapora ve Cayma Akçesi  Kapı Kapı Aday Yaratma
 Karekter portreleri  Karekter testi  Karektere göre takım kurulması
 Karekterlere göre ilan verilmesi  Kartvizit tasarımı  Kartvizitte neden çağrı merkezi numarası olmalıdır ?
 Kat Karşılığı yer gezdirme  Kat Karşılığı ihale  Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmesi örneği
 Kat irtifakı tapu örneği  Kat karşılığı işlemler  Kat mülkiyetine tabi bir yerde “aidatların ödenmesi” yükümlülüğü kime aittir?
 Kayıtların birleştirilmesi  Kazanan satış stratejisi  Kaç adet malsahibi portföyü yeterlidir
 Kaç tür emlak işi vardır? Aralarındaki farklar nelerdir ?  Kaç tür portföy vardır ?  Kaç türlü kira anlaşması vardır?
 Kaç şekilde portföyümü paylaşabilirim?  Kendi Bölgemle ilgili videoları yayınlayabilir miyim?  Kendi Gazete ilan ajansımı seçip, Nereden Verebilirim?
 Kendi ilanlarımı verebilir miyim ?  Kendisini değerlendirmek isteyen temsilciler için 3 soru ;  Kentselleştirme projelerinin 2.el emlak satışından farkı nedir ?
 Kira Kontratı kaç senelik yapılır  Kira anlaşması her yıl yenilenmeli midir?  Kira anlaşması süresi içinde kiracı kirasını ödüyor ancak, hem Çevreye hem de konuta zarar veriyor. Bu durumda kiracıyı tahliye etmek isteyen ev sahibi nasıl bir yol izlemelidir?
 Kira anlaşması yapılırken nelere dikkat edilmelidir?  Kira anlaşmasının bitiş tarihinden önce kiracı, mülkü boşaltmak isterse söz konusu anlaşmanın bir yaptırımı var mıdır?  Kira anlaşmasının yenilenip yenilenmeyeceği, anlaşma bitiminden ne kadar bir zaman önce karşılıklı olarak görüşülmelidir?
 Kira bedelinin ödendiğine dair kiraya veren tarafından makbuz alınmazsa nasıl sorunlar çıkabilir? Bu durumda kiracı, kirayı ödediğini nasıl ispatlayabilir?  Kira gelirinin vergisi nasıl hesaplanacak?  Kira gelirlerinde gider indirimi
 Kira işlemlerinde vergilendirme  Kira İşlemleri  Kiracı aidatlarını ödemezse, aidat alacaklısı ne yapması gerekir?
 Kiracı aidatlarını ödemezse, mal sahibi ne yapmalıdır?  Kiracıyı tahliye etme  Kiralama işlemi yapmalı mıyım?
 Kiralamada Malsahibinden Komisyon Alınması  Kiralık pazarlama işleminde komisyon hesaplamanın kısa yolu  Kitaplar
 Kişilik Testi  Kişisel Pazarlama Tanıtım  Klasik Temsilci soruları ve yanıtlar
 Kolay Satış  Komisyon Paylaşım Oranı  Komisyon Prim Paylaşım Sistemleri
 Komisyon ödemeyen müşterilerde ne yapmalıyım ?  Komisyonu nasıl araya sıkıştıracağım ?  Komisyon ödemek istemeyen malsahibinde ne yapılır ?
 Komşularını rahatsız eden daire kullanıcısına ne yapılabilir?  Kontra Teklif anlaşması ne zaman kullanılır ?  Kontratın sadece bir tarafına pul yapıştırılıp imzalatılabilir mi?
 Konut Kredilerinde Refinansman  Konut Kredisi Mortgage Nasıl Hesaplarım ?  Konut Teslim Tutanağı Örneği
 Konut ihtiyacı biter mi?  Konut işinde genelde kararı veren kişi kimdir?  Konut kredileri
 Konut kredilerinin bu şekilde olması neyi etkilemektedir ?  Konut kredisi almak için uygun zaman mı?  Hangi tür emlaklarda çalışmalısınız ?
 Konutumu satmak istiyorum ama kiracım evin gezilmesini engelliyor ve konutumu satamıyorum.  Koordinasyon  Koşullu ada ve parsel bilgisi
 Kredi oranlarını nasıl karşılaştırabilirim ?  Mortgage ( Uzun Dönemli Konut Kredisi )  Kredilerin tanıtımı
 Kurulu olması gereken programlar  KİRA SÖZLEŞMELERİNDE DAMGA VERGİSİNİN HESAPLANMASINDA ÖZELLİK ARZ EDEN DURUMLAR  Laptop alımı
 Laptop bakım programı  Laptopun faydası nedir ?  Liste Pazarlama Eğitimi
 Listeleme bankası  Listeleme bankasındaki kişilerle yılda kaç kez ilişki kurmak gerekir?  MAHCUR NEDİR ?
 MAL AYRILIĞI NEDİR ?  MAL ORTAKLIĞI NEDİR ?  MAL REJİMLERİ ANLAMI NEDİR ?
 MALSAHİBİ GÖRÜŞMESİ VİDEO  MARKA OLMANIN GENEL KURALLARI  MARKA OLMANIN ÖZEL KURALLARI
 MEB Kaynakları  MEMNUN MÜŞTERİDEN REFERANS ALMA  MERAK UYANDIRICI YAZILAR YAZMA 2
 MERAK UYANDIRICI YAZILAR YAZMA  MEVAT ARAZİ NEDİR ?  MUVAFAKATNAME Nedir?
 Mal sahibi satış fiyatını düşürürse ILKON'un komisyon fiyatını etkiler mi?  Mal sahibinin tekliften sonra verdiği yazılı anlaşmaya ne denir?  Mal sahiplerinden randevu almak için kaç kere görüşmek gerekir?
 Malsahibi anlaşma yapmak istemiyorsa, hangi evrakları imzalatmalıyım?  Malsahibi görüşme stratejisi  Malsahibi ile birinci görüşmede yapılmaması gerekenler
 Malsahibi ile ikinci görüşmede yapılması gerekenler  Malsahibi komisyon ödemem , alıcıdan alırsınız diyor ne yapmalıyım ?  Malsahibi sunumu sırasında kullanılan dokümanlar
 Malsahipleri ile görüşmelerde ne zaman resim çekilir ?  Malsahiplerine sunum ve pazarlama anlaşması alınması  Malsahiplerinin emlaklarını yüksek fiyatlandırmaları
 Manuel Ekran Görüntüsü alınması  Masa Kirası nedir ?  Masada iki müşteri varsa Müşteri Temsilcisi nerede oturur?
 Mesaj gönderirken resim ekleyebilir miyim ?  Mesajlar  Mobil Cihaz üzerindeki bağlantıların kontrol edilmesi
 Mortgage ile Kredilendirme  Motivasyon  MÜŞTEMİLAT NEDİR ?
 MÜŞTEREK MÜLKİYET NEDİR ?  Müşteri desteği ücretlendirme  MÜŞTERİ FOTOĞRAFLARI
 MÜŞTERİ PAYLAŞIMININ ÖNEMİ  MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ADAYI EĞİTİMİ  MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ADAYI KARŞILAMA
 MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ADAYI İLE DİYALOGLAR  MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ADAYI İLK GÖRÜŞME  MÜŞTERİ İLE ÇALIŞMA KOŞULLARI VE SÖZLEŞMELERİN BAĞLAYICILIĞI
 MÜŞTERİDEN REFERANS ALMA  Mütahid Şirketin pazarladığı bir emlakı ben nasıl pazarlarım ?  Mütahit ödeme planı nedir?
 Müşteri Satış - pazarlama sürecini nasıl belirteceğim ?  Müşteri 3 ay değil 1 aylık anlaşma yapmak istiyor, ne yapmalıyım?  Müşteri Başvuru Formu
 Müşteri Desteği kısmında değişiklik yapabilir miyim ?  Müşteri Desteği  Müşteri Takibi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?
 Müşteri Telefon listesini nasıl alırım ?  Müşteri Temsilcisi Yönetimi  Müşteri Temsilcisi teklifin altına 'Eşi beğenmezse tekliften vazgeçilebilir' diye bir madde ekleyebilir mi?
 Müşteri Temsilcisi Ödemeleri  Müşteri adayı bilgisi otomatik olarak yapılmakta mıdır?  Müşteri arayışımda temsicilerden nasıl destek alabilirim ?
 Müşteri başvuru formunu İLKON ücretli mi veriyor? Formu temsilciler de bastırabilir mi?  Müşteri başvuru formunun hukuki bağlayıcılığı var mıdır?  Müşteri desteği aktivitesi ne kadar sürede gerçekleştirlmektedir?
 Müşteri desteği aktivitesini nasıl kontrol ederim  Müşteri desteği aldıktan sonra ne yapmalıyım ?  Müşteri desteği alırken neye dikkat etmeliyim ?
 Müşteri desteği sistemi iş akışı  Müşteri desteği sistemi tavsiyesini nereden yapmalıyım ?  Müşteri desteği talebinin gönderilmesi
 Müşteri desteği veren çağrı merkezi neden benim için bilgi toplamıyor?  Müşteri desteğinden memnun temsilcilerimiz  Müşteri havuzuna hangi kaynaklardan bilgi girişi olmaktadır?
 Müşteri havuzunda neden eski bilgilerde bulunuyor?  Müşteri havuzundan müşteri alma iş kuralları  Müşteri havuzunun büyümesini istiyorum ne yapabilirim ?
 Müşteri ile ilgili notları nasıl eklerim ?  Müşteri ile işlem yapılması  Müşteri portföyü oluşturma ve müşteri desteği
 Müşteri takibi ne kadar yapılır?  Müşteri takibinin önemi  Müşteri temsilcisi görevleri
 Müşteri İlişkileri Yönetimi  Müşteri İlişkileri  Müşteriden teklif ne zaman alınır?
 Müşteriler ne zaman güncelleniyor ?  Müşteriler  Müşterilerim websayfam üzerinden nasıl mesaj gönderebilir?
 Müşterilerim  Müşterinin ayağına gidiyoruz.Ofisimiz olsa daha iyi değil mi?Bize gelseler ofisimize 1 - 0 önde iletişime başlamaz mıyız? kötümser olmalı mıyım?(Kendisi emlak ofisine gitmeyen kişiler,sahibindenler)  Müşterinin havuz durumu nedir ?
 Müşterinin kazancı nedir iş ortaklarını kullanmasının ?  Müşteriye emlakı gezdirme  Müşteriyi Stratejik Olarak Kavrama
 NEDEN PORTFÖY SAHİBİ BİR SATICI OLMALIYIZ?  Nasıl Uzman Olurum ?  Nasıl daha fazla randevu yapabilirim ?
 Nasıl daha fazla randevu yapabilirim ?  Nasıl komisyonu garantiye alırım ?  Emlak Müşterisi Yaratma
 Ne kadar müşteri sayısına ihtiyacım var?  Ne kadar sabırlı olmalıyım ?  Ne zaman katılabilirim ?
 Ne zaman portföy oluşturmada başarıya ulaşarım ?  Ne zaman uzaktan bağlantı programı kullanılır?  Neden merkez havuzu bizim için doldurmuyor?
 Neden müşteri email ile takip edilmelidir ?  Neden tablet kullanmalıyım ?  Neden temsilci benzer emlaklara sahip olmalıdır ?
 OEO Kullanımı  OEO Müşteri bilgilerimi başkaları kullanabilir mi ?  OEO içinden emaillere giriş
 ONLINE EMLAK OFİSİ'NDE İLAN GİRİLİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER  ONLİNE EMLAK PAZARLAMA PROGRAMI KULLANMA  ONLİNE KAMPANYA YAPMA
 Odaklanmanız gereken işler  Ofis açmam gerekiyor mu ?  Ofis açmam gerekiyor mu ?
 Ofis açsam daha çok komisyon alabilir miyim ?  Ofis açsam daha çok komisyon alabilir miyim ?  Ofis olmadan emlak işini yapıyorum.Bütün gün evde mi oturacağım ?
 Ofis toplantıları  Ofis  Ofisi Yonetimi
 Ofisiniz nerede sorusunun cevabı?  Ofiste çalışmak yada eleman çalıştırmak karlı mıdır ?  OEO Veritabanı Çökerse Ne Olur?
 Online Emlak Pazarlama Programı Kullanma  Online Ofis  Online ve basılı medyada pazarlama
 Diğer Sitelerde ilan verilmesi  Outlook ayarları  PAZARLAMA REKLAM YÖNETİMLERİ
 PORTFÖY ÇEŞİTLERİ  PORTFÖYÜNÜ(LİSTESİNİ) OLUŞTURMA  Kazan - Kazan
 Parayı kazanmak için hangi zamanda hangi görüşmeler ?  Paylaşım anlaşması seçimi  Paylaşım
 Paypal nedir?  Pazar Günleri Ev Turlarının Düzenlemesi  Pazar araştırması
 Pazarlama Anlayışı  Pazarlama Anlaşması Alınması  Pazarlama Anlaşması alınması
 Pazarlama Aşamaları nelerdir ?  Pazarlama Eğitimleri  Pazarlama Listelerinin oluşturulması
 Pazarlama anlaşmaları ne kadar önemlidir ?  Pazarlama anlaşmaları ne kadar önemlidir ?  Pazarlama Çalışmaları
 Pdf Dosyaları nedir ?  Piyasa Analizi nedir ?  Planlama Yapılması
 Portföy Oluşturma Teknikleri  Portföy Oluşturma  Portföy Oluşturma
 Portföy Oluştururken Dikkat Etmeniz Gereken Malsahibi Görüşmeleri;  Portföy Oluştururken Dikkat Etmeniz Gereken Malsahibi Görüşmeleri;  Portföy Tanıtımı
 Müşteri başvuru formunun kopyasının verilmesi gerekiyor mu ?  Portföy oluşturma süreçlerinde hangi aktivileri yapmalıyım ?  Uygun olmayan müşteri profillerinde
 Portföylerimi bankalara nasıl sunarım ?  Portföylerin emlak turuna eklenmesi  Pratik kartvizit hazırlama
 Profil  Programlar  RANDEVUSUZ EMLAK MÜŞTERİSİ
 Rakamların yüksek olmasının ne fark ettiririr? İlla komisyonumu düşmek zorunda mıyım ?  Rakiplerinizden ayrılan yönünüzün çıkması  Randevular neden bu kadar önemli ?
 Randevular neden bu kadar önemli ?  Randevular  Realtor Markası
 Referans ile çalışmanın sırları  Rekabetçi yönünüze yatırım yapılması  Reklamın altın kuralı nedir?
 Resepsiyon  Resepsiyonist Kullanımı  Resim işaretleme programı
 Resim küçültme programı  Resimler  Role Play nedir ?
 S Karekter Özellikleri Nelerdir ?  SMS Kampanyaları  SMS gönderimi için
 SOSYAL SİGORTALAR KURUMU İŞLEMLERİ - İŞYERİ SİCİL NUMARASININ ALINMASI VE İŞE GİRİŞ BİLDİRGELERİNİN VERİLMESİ  SWOT Analizi nedir ?  Sahada Online emlak ofisine nasıl ulaşabilirim ?
 Sahibi şirket olan bir taşınmaz da kiralandığında stopaj ödenir mi?  Sahibinden Satılıklar  Sahibinden.com
 Sahibinden satılık emlaklarda taktikler  Portföy oluşturmak  Sanal Pusula
 Satıcı net formu dolu örneği  Satıcı pazarı ne demektir?  Satılık Pazarlama Anlaşması
 Satılık Piyasa Analizi  Satılık net bedel anlaşması  Satılık pazarlama anlaşması
 Satınalma Teklif Anlaşması ve cayma akçesi geçerliği nedir ?  Satınalma teklif anlaşmasını nasıl fesh edebilirim ?  Satış Eğitimleri
 Satış Kapama Teknikleri  Satış Kiti Sipariş  Satış Süreci
 Satış garantisi ile ilgili sıkça sorulan sorular  Satış kiti  Satış vaadine rağmen alıcı lehine tapu devri yapılmazsa alıcının hukuki hakları nelerdir?
 Savaş sanatı ( Bölüm 2 )  Savaş sanatı bölüm 5  Savaş sanatı
 Sağ Beyin Sol Beyin Testi  Sekreter yönetimi  Seminerlere katılım
 Seo nedir ?  Sermaye Piyasaları Uzmanlığı  Sertifika Programları
 Sistemden ayrılan pasif temsilcilerin müşterilerine ne oluyor ?  Sitede kaç kişi online  Sitedeki ilanların sahiplerine nasıl ulaşabilirim?
 Sonuçlandırma Teknikleri  Sonuçlandırma evrakları  Sonuçlandırma itirazları
 Sonuçlandırma İşlemleri  Sonuçlandırma Eğitimleri  Sonuçlandırmaya Başlangıç
 Sorular  Sorularınızın sorulması  Spama düşmesini emaillerin nasıl engellerim
 Stres Yönetimi  Sun tzu ( Savaş sanatı özet )  Sözle kapora alınır mı?
 Sözleşmeli ve Sözleşmesiz çalışma karşılaştırması  Sürekli gelişim için değerlendirme  Sürekli müşteri yaratılması
 Sık Sorulan komisyon tahsilat soruları ve yanıtları  Sık sorulan tapu soruları  Sıkça Sorulan Sorular
 Sıkça sorulan hukuk soruları  Sıkça sorulan tahliye taahütnamesi sorusu  TAPU DAİRESİNDE İŞ TAKİP SÖZLEŞMESİ
 TELEFON GÖRÜŞME EĞİTİMİ  TELEFON GÖRÜŞME TEKNİKLERİ  TELEFONLA İLİŞKİ
 Taban alanı nedir?  Tablet  Tabletten başka bilgisayarlara ulaşılması
 Tacir ve Komisyoncu kimlere denir?  Tahsilat  Takvim kullanımı
 Takım çalışması  Tanıtım Sitesi kullanımı  Tapu iş takip formu nedir ?
 Tapu işlem rehberi  Tapu İşlemleri Eğitim Videoları (Emlak Satarken)  Tapu işlemlerinin mali yönü
 Tapu İşlemleri  Tapuda satış için gerekli belgeler  Tarayıcı Yüklenmesi
 Teklif Alınması  Teklif Anlaşması üzerindeki dikkat edilmesi gereken 3 ana nokta nedir ?  Teklif anlaşması
 Teknik Sorular  Telefonumu nasıl yönlendirebilirim ?  Temfed sertifika programı
 Temsilci Belgeleri & Anlaşmalar  Temsilci Belgelerine ve Anlaşmalara nasıl ulaşabilirim  Temsilci Email Sistemi
 Temsilci Kimliği  Temsilci Resmi Eklenmesi  Temsilci Tanıtım Videosu
 Temsilci en çok hangi müşterilere odaklanmalıdır ?  Temsilci hangi web sayfalarını oluşturmaktadır ?  Temsilci neden mobil olmalıdır ?
 Temsilci websayfasındaki profil kısmının yayınlanması  Temsilciler gerekli programları nasıl kurabilir ?  Temsilciler inisiyatif kullanarak sözleşmelerden bazı maddeleri çıkartabilirler mi?
 Temsilcilere neden DICS testi yapılır ?  Temsilcililerin ajans işlemlerine onay vermesi  Temsilciye atanamayan müşterilere ne yapılır ?
 Ticaret Odası  Ticari İşletme nedir, emlak komisyonculuğu ticari işletme sayılır mı?  Title Firması ne iş yapar ?
 Toplam inşaat alanı nedir?  Toplantı odası nedir ?  Toplantı odası organizasyonu
 Toplu konutlardaki odağımız  Toplu mesaj gönderme eğitimi  Toplu mesaj nasıl gönderebilirim ?
 Toplu sms gönderim programı  Toplu sms gönderme programı  Tüm randevularda hangi aktivite mutlka yapılmalıdır ?
 Tüm temsilcilerle nasıl en kısa sürede iletişim kurabilirim?  Tüm İLKON müşterilerine nasıl ulaşabilirim ?  Türk toplumundaki DISC davranış dağılımları
 Türkiye'de yayınlanan yabancıların okuduğu gazetenin ismi nedir?  UYGULAMADA TELLALLIK, EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ KANUNU  Uzaktan Bağlantı yapmak için gerekli olan program
 UzmanTV videoları  VERGİ DAİRESİ – VERGİ MÜKELLEFİYETİNİN TESCİLİ, VERGİ LEVHASI,YAZAR KASA LEVHASININ TASDİK ETTİRİLMESİ ve DAMGA VERGİSİNİN YATIRILMASI  VERGİ NE ZAMAN ve NEREYE ÖDENECEK?
 Vekaletle Satış  Vergiler emlakçıya nasıl yansır?  Verilen kaporanın geri istenmesinin koşulları nelerdir?
 Verilerimin Güvende Olduğundan Nasıl Emin Olabilirim?  Vesikalık fotoğrafı alırken neye dikkat etmeliyim ?  Video izlemek için program
 Videoları izlemek için ne yapmalıyım ?  Videoların kullanılması  Videoların İzlenmesi
 Webden telefon yönlendirme işlemi  YABANCI ÜLKE KANUNLARINA GÖRE KURULAN TİCARET ŞİRKETLERİNİN GAYRİMENKUL EDİNMESİ  Yabancı Gazete ilanlarını nasıl verebilirim ?
 Yabancı eğitim kaynakları  Yabancı kaynaklar  Yabancı sitelerde ilan verilmesi
 Yabancılar ile Emlak İşlemleri  Yabancıların Türkiye'de mülk alımı  Yarı Anlaşmalı Portföy Yöntemi
 Yazıda önemli noktalar nelerdir ?  Yeni servislerin geliştirilmesi  Yer gezdirirken dikkat edilmesi gereken sıra nedir?
 Yollarda "mücavir alan" yazılı tabelalar görmekteyiz bunun anlamı nedir?  Ofis Yönetimi  Yönetici Eğitimleri
 Yılda 400 den fazla emlak satan emlakçılar  ZAMAN YÖNETİMİ  Zaman yönetimi
 Zamanımı nerede geçirmeliyim ?  Zamanın ayarlanması  Zor işlemler güzel sonuçlar
 eğitim programı sonrasında neye odaklanmıyım ?  Eğitimlere tekrar katılmak istiyorum engel yok değilmi?  gayrimenkul hukuku finans değerleme sertifika programı
 ikinci kez aynı isim ve soyadlı müşteri girişi yapıldığında daha önce giriş yapılmıştır uyarısı yapılabilir mi?  ilanlarınızı internette bulmak için  ilkon araç çubuğunu nasıl kullanabilirim ?
 ilkona ilan vermek isteyen kişiler ücret ödüyormu ?  internet explorer 9.0 yüklenmesi  internet üzerinden emlakçılığı nasıl yapabilirim ?
 malsahibi yada alıcı teklif vermeyi kabul etmediğinde ne yapmalıyım ?  sadece kayıtlı müşterime kendi mülkünün ilanının nasıl yollarım  satılık lüks daire
 Çağrı merkezi nerede?  Çağrı merkezine nasıl ulaşabilirim ?  Çok kişilik bir emlak ofisindeki roller
 Çoğrafik uzmanlık alanı  Ödenmeyen aidattan dolayı mal sahibi kiracısını tahliye edebilir mi?  Ödevler
 Ömür boyu müşteri değeri  Ömür boyu müşterilere sahip olunması  Örnek Açık Evler
 Örnek Emlak Komisyon Faturası  Örnek Emlakçının Darboğazı  Örnek Facebook reklamı
 Örnek Kiralama Anlaşması  Örnek Paypal işlemleri  Örnek Pazarlama Mektupları
 Örnek TMSF ilanı  Örnek Takip Emaili  Örnek fatura
 Örnek kira işlemi faturası  Örnek müşteri desteği görüşmeleri  Örnek temsilci ödevi
 Örnek uzman emlakçı  Örnek özelleştirme ilanı  Özel Kit Onayı
 Özel Pazarlama Teknikleri  Özel şartların belirtimesi  Üyelik Yükseltme
 İLETİŞİMDE BAŞ VE BAKIŞ  Müşteri desteği nasıl çalışır ?  İLKON Prensipleri
 İLKON Sertifikasının farkı nedir ?  İLKON'a Katılın  İLKON adını duymamış bir bölgede portföy oluşturmaya çalışmak anlamlı mı?
 İLKON alıcı ile çalışmanın püf noktaları  İLKON başarılı emlakçının yapması gerekenler  İLKON emlakçının kullanması gereken araç
 İLKON exper sertifikası vermekte midir?  İLKON kaçınılması gereken hata  İLKON müşteri havuzu ne işe yarar?
 İLKON sertifikası için ne yapılması gerekiyor ?  İMAR - İHYA NEDEMEKTİR ?  İMAR AFFI NE DEMEKTİR ?
 İMAR UYGULAMASI NE DEMEKTİR ?  İNDİRİLEMEYECEK GİDER NASIL HESAPLANACAK?  İNTERAKTİF EMLAK PAZARLAMA TEKNİKLERİ
 İNTERAKTİF EMLAK PAZARLAMA  İnternette Emlak Tanıtımı  İNTERNETTE MARKA OLMA
 İPOTEK ALACAĞININ TEMLİKİ ?  İPOTEK DERECESİ NE DEMEKTİR ?  İPOTEK NEDİR ?
 İPOTEK İBLAĞI NE DEMEKTİR ?  İPOTEĞE TEMİNAT İLAVESİ NE ANLAMA GELİR ?  İcralik işlemlerde satışlar
 İfraz ve tevhid nedir?  İlan No'su ile nasıl arama yapabilirim ?  İlan Siteleri şifrelerine nasıl ulaşabilirim ?
 İlan Siteleri  İlan Verilmesi Eğitimleri  İlan Verilmesi
 İlan profil resmini nasıl belirlerim ?  İlan servisi  İlan servisini kullanırken dikkat edilmesi gerekenler
 İlan yayınlama talebinin bildirilmesi  İlanlar  İlanlardan arayan kişilerde yanıt verirken neye dikkat etmeliyiz ?
 İlanlardan arayan kişinin temsilcilere yönlendirilmesi  İlanlarınızın Diğer Emlakçılara gönderilmesi  İlanlarınızın diğer sitelerde yayınlanması
 İlanıma ait diğer site linklerine nasıl ulaşabilirim?  İlkon mortgage iş ortağı kimdir?  İngilizce testi nasıl çevirebilirim ?
 İnternet bağlantı hızının kontrol edilmesi  İnternette Online Emlak Pazarlama  İpotek Kaldırılması
 İstek ve Portföy Formları  İtirazlarla başa çıkılması  İçinde kiracısı olan bir yere gitmeden önce ne yapılır?
 İŞYERİ SİCİL NUMARASININ ALINMASI  İş Ortaklarının şubelerinin kullanılması  İş Planı hazırlanması
 İş ortaklarını kullanmak için kart  İş ortaklarının kullanılması  İş ortağı banka Faiz oranları
 İş ortağına verilen hizmet karşılığında düzenen fatura  İş planı çıkartılması  İş sonuçlandırma sırasında avukat desteğinin maliyeti nedir ?
 İşi başta kazanmak için ne yapmalıyım ?  ŞAHIS FİRMALARDA VERGİ DAİRESİNE MÜKELLEFİYETİNİN TESCİLİ  ŞAHIS (GERÇEK) İŞLETMELERİN TİCARET ODASI AÇILIŞI İÇİN GEREKLİ OLAN EVRAKLAR
 ŞAHIS İŞLETMELERİNİN KURULUŞ AŞAMALARI  Şirket kurulum işlemleri  Şu anda haftada bir adet randevu yapıyorum ne kadar ev satarım ?
 Şu anda haftada bir adet randevu yapıyorum ne kadar ev satarım ?  Şube kullanımı ile ilgili iletişim  “Vefa Hakkı” ne demektir?
 “İştira Hakkı” ne demektir?  “Şufa Hakkı” ne demektir? Çeşitleri nelerdir?  Aday Dönüşüm
 Aday yaratma  Alıcı müşteriler hangi hesaba atanır ?  Aradan katılma
 Araç Çubuğu  Araç çubuğunda hatalı kişiler göründüğünde ne yapmalıyım ?  Ayda kaç adet ilan girilmektedir ?
 Az kelime var ne yapmalıyım ?  Banka İş Birliği Anlaşması  Bir ilana ait resimleri toplu indirmek için ne yapmalıyım
 Bölgelerdeki nüfus kapasitesi nedir?  Direktör bölgeleri hangi mantığa göre atanmaktadır?  Direktör toplantıların düzenlenmesi
 Direktör İlanları  Direktörlere bölge ataması yapılırken nelere dikkat edilmektedir?  Direktör görevine son verilmesi
 Direktörlüğün ne gibi avantajları vardır ?  Diğer Site linklerini verirken dikkat edilmesi gerekenler  Diğer sitelerde ilan verilmesi işlemleri
 Diğer sitelere ilan girişinden sonra ne yapılmalıdır  Editör Eğitimleri  Email Gönderimi
 Emlak Siteleri İlan Arama Sistemleri  Emlak Turları  Emlak turu ödülleri
 Eski temsilci ilanları  Eski temsilcilere ait ilanlarda ne yapılmaktadır ?  Facebook ilanlarımız
 Facebook  Finans  Forum,Wiki ve Blog arasındaki fark nedir?
 Forumdan duyurular nasıl yayınlanır ?  Franchise Memnuniyeti  Franchise kit maliyet ve satış fiyatı
 Giriş yapılan ilan siteleri  Google'da adwords ayarları içinde ana dikkat etmem gereken an şey nedir ?  Google latitutede
 Hangi dönemlerde toplantılar yapılmaktadır?  Hangi sitelerde ilanlar yayınlanmaktadır ?  Hatalı tanımlanmış olanların SQL panelinden çıkartılması için ne yapılmalıdır ?
 Hukuk işlemleri  Katılımcı yönetim tarzı  Katılımcılar nasıl toplanır ?
 Kimin direktör olacağına neye göre karar verilmektedir?  Kimlerin direktörlük talepleri değerlendirilmez ?  Ne kadar dönem için toplantılar planlanır ?
 Ne kadar süre turlar yayınlanır ?  Neden her şehirde direktörlük veriliyor ?  Neden yeni bir direktörlük verilmektedir?
 Online formlar yaratılması için hangi uygulama kullanılmaktadır ?  Personel Alımı  Personel alımında hangi testler yapılır?
 SMS  Sistem emaili gönderimi yapabilmesi için ne olmalıdır ?  Sistem kaç direktör bulunabilir ?
 Sistemdeki ilanı nasıl silebilirim ?  Site işlemleri  Site profillerinde dikkat edilmesi gerekenler
 Sitede Yayınlanan İçeriklerde Değişim yaparken nelere dikkat edilmelidir ?  Sitelerde temsilci profil işlemleri  Siteyi yeniden başlatmak için ne yapmalıyım ?
 Sms Gönderim Kodu  Sms gönderimi için nasıl bir email gönderilmektedir ?  Soru bankası eklenmesi
 Teknik Eğitimler  Temsicileri yaptığım çalışmalar hakkında bilgilendiriken nelere dikkat etmeliyim ?  Temsilciler İlan Giriş Servisi ile Girilen ilanlar hakkında bilgilendirilmesi
 Toplantı ilanı dikkat edilmesi gerekenler  Toplantılara kimler yönetici olarak atanır ?  Toplantılarda öncelik verilen iller
 Toplantılarının zamanlarının ayarlanması  Tur Lideri kimdir ?  Tura katılan temsilcilerin sorumlulukları nedir ?
 Direktör olacak kişiyi seçmeden önce hangi kriterler kontrol edilmektedir ?  Videoları nasıl kırpabilirim  Vitrindeki çıkma maliyetleri
 Yabancı Örnek  Yargıtay işlem takibi  Yeni Direktör Seçimi
 Direktör anlaşması  Yeni gelen ilan taleplerine nasıl ulaşabilirim?  Yönetim
 Yönetim Paneli İşlemleri  Yönetim temsilcisi alt kullanıcısı yapmadığımız bir kullanıcıyı nasıl yönetim temsilcisi altında alt kullanıcı olarak tanımlarım ?  clickatell Login
 sahibinden com da ilan düzenleme  website optimizer  Masterpage
 Örnek direktör ilanı  Örnek direktör toplantısı  İLKON'da ilan verilmesi
 İl isimlerindeki değişimleri nereden yapacağım?  İlan Düzenleme İşlemleri  İlan Kayıt İşlemleri
 İlan Siteleri Şifrelerini nasıl değiştirebilirim ?  İlan detay bilgisi eksik olduğunda ne yapmalıyım ?  İlan girişi yapan kişi nasıl takip edilir ?
 İlan güncellenmesinin maliyeti bulunuyor mu ?  İlan servisi  İlan servisinin ilanları kontrol etmesi
 İlan yayınlama talebinin gönderilmesi  İlan yayınlandıktan sonra ne yapılır ?  İlanlar sisteme girdikten sonra ne kadar sürede yayınlanırlar ?
 İlanlar sitelerde verildikten sonra linkleri nereye işlenmelidir  İlanlara gelen başvurularda ne yapılmalıdır ?  İlanları kim günceller ?
 İlanların girişini kim yapıyor ?  İlanların güncellenmesi  İlanı girerken en önemli işlenmesi gereken bilgi nedir ?
 Disiplinler  İnsan Kaynakları  İLKON 28 Nisan Cumatesi günü İzmir Rosemary Cafede
 İletişim Telefonları